Futbol fanatiği kız iticiliğinde benimle hemfikir misiniz?

Böyle bir şey var.sadece derbilerde ortaya cıkan cakma fanatiklerden bashetmiyorum.genel olarak maclari takip eden,koyu taraftarlar bana çok itici geliyor. hemfikirmisiniz

0|0
13|20

En İyi Kız Görüşü

• Ben gayet izlerim de öyle sapıtmadan yani. Küfretmem yenilince yenen takımın taraftarına sarmam. Edebimle otururum. Ama maçları takip ederim gayet. Hatta daha dün fenerin maçını izlemiştim evde tek başıma Galatasaraylı olmama rağmen. İtici miyim :/

0|0
    0|0
    • tam tersine gsliysen cekici kızsındır ölesinde zaten

• Çok tesekkur ederim o zaman :)

• Ayrıca en iyi cevap için de teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 12

• kızlar bni çok bağlamaz da bzm çocukların iki lafından biri ya iddaa ya futbol gazeteyi gömecem sonunda suratına.

0|0
    0|0
  • Bence yakışıyor kızlara..

0|0
    0|0
  • valla kardes ben fanatık gslıyım.. talip ederım sonuna kadar mutluyum huzurluyumm..

0|0
    0|1
  • hayır anlamıyorum niye boyle bi dusunce var herkesde.. kızlar futbol sevemez mi ? erkek ozentiligi mi oluyo sizin gozunuzde. bayan futbol takımları da var. isteyen istedigini sever takip eder. ayrıca itici olan fanatik degil sadece derbilerde taraftarlıgı cıkıp daha takımının baskanını bilmeyenlerdir bence.

0|0
    0|0
    • ben genel olarak fanatiklerden hoşlanmam.üstelik fanatiğin kadın olması daha da itici geliyor.nedenini bilmiyorum ama bazı şeyler kadına yakışmıyor.

• Holigansa her türlü iticidir. Oturup senle maç izleyebilmeli ve taraftar olabilmeli, fikir belirtebilmeli ama işi hıyarlığa vurmamalı.

0|0
    0|0
  • Banada sen gibi sığ beyinliler itici geliyor . Sen sevdiğinle aynı tribünde aynı aşk için tezahurat etmek nedir biliyormusun ? boş boş konuşma

0|0
    0|0
  • tanıdığım holigan bi kız var sabah akşam fenerle ilgili twit atıyo bıktım artık bende gsliyim zaten. arkadaşım olduğundan unfollowlayamıyorumda. yani hemfikirim

0|0
    0|0
  • GalataSaraylıyım fanatik miyim bilmiyorum maçları izler takip ederim yenildik mi üzülür kazandık mı sevinirim her maçtan önce formamıda giyinirim (normal günlerdede giyiniyorum) gol kaçtı ahh ulann nasıl kaçtı o gol diye bağırıyorum :D

0|0
    0|0
  • Herkes istediği şeye fanatik olsun, beni ilgilendirmez.

1|0
    0|0
  • Seni takıyorduk hani..

0|1
    2|1
    • Beklediğim gibi.kaba,kendini beğenmiş bir bayan.işte problem bu.genelde futbol fanatiği kızlar böyle oluyor.durumu daha iyi açıklıga kavustyrdugun icin tesekkurler

• El sıkıştıgımızı farz et ,iyi geceler

• fenerli olman lazım kızım senin gibi birinin gs olması imkansız küfür etmek ile yazmak aynı şey sonuçta okuduğunu anlamadan yorum yazıyorsun önce oku sonra yorum yap.

• Seninle hemfikirim

0|0
    1|0
  • Kesinlikle

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 20

• futbol fanatiği olan kızları severim genelde couğu kızdan daha sert ve ateşli olurlar hayatda bir futbol zaten oyunu kurar iyi oynarssan kazanırsın ben mesel koyu galatasaraylıyım en büyük tutkum koyu bir fenerli sevgili yapmak ve onla maç yapmak:))) fenerliler kızmasın şimdı...düşünsenize kızın üzerinde fener forması var ve siz penaltı çekıyosunuz dermişim

0|0
    1|1
  • Tam tersine futbol fanatiği bayan candır.Bir de onunla aynı renklere gönül vermişseniz daha bir güzeldir.Aynı takımın aşığı bir çift düşünün.Beraber maç izlediklerini.Maç kötü geçmişse ondan teselli bulup aynı duyguları paylaşmayı,maç iyi geçmişse maç sonrası o coşkuyu,heyecanı paylaşmayı,birbirlerinden sonra en çok sevdikleri renklere de beraber aşık olup,beraber bağlanmayı...Mükemmel bir şey olsa gerek bence.

2|0
    1|0
  • Seninle tam tersi düşüncelere sahibim dostum

1|0
    0|0
  • Tel duymasın:D

0|0
    0|0
  • illa futbol fanatiği olmasına gerek yok. her türlü fanatik iticidir bana. psikolojisi düzgün insan fanatik olamaz. kesin bir yerde daha önce teşhis edilmiş yada edilmeyi bekleyen bir problem vardır.

0|0
    0|0
  • bu soru kızlar için mi yoksa herkez için mi?

0|0
    0|0
  • erkekleri taklit etmeye çalıştıkları bir alan daha sigara içmeleri gibi buda iyi birşey değil.bir kadının hemcinsini kastederek küfür etmeside erkeğin küfür etmesi kadar iğrenç.

1|0
    0|0
    • Konuşurken kadınlar adına değil kendi adına konus.kaba ufak agresif sey seni.

• kadınların değil,kızların adına konuştum

• Tartıştığınız konu beni hiç ilgilendirmiyor göz gezdirmek dışında okumadım bile sadece takıldığım: " kadınların değil,kızların adına konuştum. " Hepiniz jinekolog ve bir zardan mı ibaretsiniz ? Zar meselesi aranızda bu kadar mutasyona/değişime mi sebep oluyor.

Bir bayanla konuşuyorsun.

...

...

+ "Siz bence çok iyi bir kadınsınız." Diyorsunuz.

- Ben kadın değil ! Kızım !

+ İnanmıyorum ! Senin de mi zarın var ! Bu takınız beni kahrediyor :)))

• Kesinlikle katılıyorum, futbolla ilgilenen bayanlar bana da itici geliyor.

1|1
    1|0
  • ben bile erkek halimle milli maçlara dahi göz ucuyla bile bakmıyosam kızlara noluyo diyesim var...

1|0
    1|0
  • Peh len aksine ben seviyorum.Fanatik olsun beraber maç izlemeye gidelim benimle beraber gol olunca bağırsın vs.vs :D

1|0
    1|0
  • karı güsel olsunda gerisi teferruat..iyi karı hiçbi zmn itici gelmez..

1|0
    0|0
  • Bana hep absürt gelmiştir tuttuğu futbol takımının formasını giymiş atkısını takmış kadınlar! Bakın bengiyiyormuyum eczacıbaşı kadın voleybol takımının formasını giymiyorum tabiki : ))

0|0
    0|0
  • banada futbol sevmiyorum sevenlede ilgilenmiyorum

0|0
    2|0
  • Koyu taraftarin kızınıda sevmem erkeğinide.

0|0
    0|0
  • Bencede. En şirin kız ofsaytı bile bilmeyen kızdır )

1|0
    1|0
  • Bana da.Ben zaten kendim sevmiyorum futbolu.

1|0
    1|0
  • kesinlikle sevebilir ama fantik olması cok itici

1|0
    1|0
  • rakip takim atak yaparken "ay ay" falan diceksen uzak dursun.. :D

0|0
    0|0
  • fanatizm kızda da erkekde de itici bence. :) taraftarlığa diyeceğim yok :)

0|0
    0|0
  • aşırı olması iyi değil, bide iddaa oynumuşuz beraber

0|0
    0|0
Yükleniyor...