Nereden bulacağım ben bir daha bu falcı kadını?

Geçenlerde İstanbul'da sahil kenarında bi çingene falima baktı. İnanmam böyle şeylere ama hemen hemen ne dediyse doğruydu. Ama bugün öyle bir şey yaşadım ki yani kadın resmen geçen hafta söylemişti ben gülüp geçmiştim. O kadın çok fena birşeydi. Fala inanma falsız kalma oldum. Nereden bulacağım ben bir daha bu kadını? :/

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• kadını bulup nabıcan.kadın söylemesede yaşıyorsun yaşayacagın ne varsa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Emniyete basvur ?

Bölge Emniyet Müdürlügüne git illaki hakkinda daga önce islem yapdilar.

Olmadi Belediyeye git orda Zabita Amirlerine bahset Sorununu onlar sana nerde bulacaginizi.

Bende Fal bakiyorum ama Istanbulda degilim Almanyadayim gelirsen buraya bakarim.

Olmadi Sakaryaya gidersen Falina bakacak bir Bayan var.

0|0
    0|0
  • walla o kadını su an itibaren bu yazını okuyan çoğu kadın arıyor ... bulurlar yakında ..

0|0
    0|0
  • Şu an bizim de falcılık yapıp sana o kadının nerde olduğunu mu söyleyelim ? Bir def günaha girmişsin bir daha girme bari de tekrar arama kadını derim. Kızacaksın belki ancak ben uyarmakla yükümlüyüm arkadaşım.

0|0
    0|0
  • 118 18 i ara sahildeki cingenin numarasını ver de verir.

0|0
    0|0
  • canım güzelim senin fala falan ihtiyacın mı var o senin ağzından bi laf almılştır ona göre uydurmuştur bişeyler.haaa illa bulmak istiyorum diyosan gel falına baen bakim .)))

0|0
    0|0
  • madem kadın herşeyi biliyormuş senin onu aradıgınıda biliyordur.endişelenme o seni bulur.

0|0
    0|0
  • Fal mal olaylarını o kadar saçma buluyorum ki anlatamam :) Bulamazsın diyim :)))))))))))

0|0
    0|0
  • Kamp kur inandıysan belki nostradamusun cingen şubesidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...