Kapat

Futbolcuların aldığı transfer ücretleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Selamun Aleykum baylar bayanlar...

Arkadaşlar bende bir futbol ve basketbol severim ve fanatik galatasaraylıyım.futbolu cooook severim ve hic bir gs macını ve barcelona maclarını kacırmam.Sorum şu adamlar diyorki şu 3 milyon dolara x futbolcuyu alacağımıza ayda 4 bin dolar alan genceck 18 yasında futbolcularımız var bedava diyor onları oynatalım dıyor ?.4 bin doları alan 18 yasında kı cocuk.Bunu geçtim adam üniversite bitiriyor elektrik elektronik mühendisi yaşı oluyor 25 saçları beyazlamış nerdeyse daha 3 -4 milyar maas alıyor.Sizce bu Ne mantıksızlık topun kaleye girmesi 22 kişinin topun pesınde koşması top kaleye girince sevinmek. :D futbol olmasa hic kimsenin zararı olmaz bi faydasıda yok bize bi kazancıda yok.Ve yıllık bir adama 1 trilyon 500 milyar vermek ne demek ? Nasıl bir zihniyet devleti kurtaracak bişey mi ? Adam okuyor doktor oluyor neredeyse bir futbolcu kadar bile para alamıyor.DOKtorluk öğretmenlık nerde futbolcuk ne demek ? Haksızmıyım ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu devirde ya topçu olacan ya da popçu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Bi futbolcuyla evlensem ne güzel olur diyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• katılıyorumm...

0|0
    0|0
  • Sapkınlık diyorum ne diyeceğim ...

0|0
    0|0
  • Çok bu devirde ya popçu ya topçu olucan

0|0
    0|0
  • Hakzsınsın.

0|0
    0|0
    • haksız oldgum nokta ?

• Haklı olduğun nokta yok.Kapitalizm denen şeyin anlamını öğrenmelisin ;)

• fazla

0|0
    0|0
  • dostum sen kitap okusana futbol izleyip de napacaksın bence 90 dk zaman öldürme

0|0
    0|0
Yükleniyor...