Hafta sonundaki derbiyi BJK mi alır GS mi sizce?

arkadaşlar hafta sonu oynanıcak derbiyi sizce kim alır? ben beşiktaşlıyım ama gs yi önde görüyorum sizin düşünceleriniz nelerdir sebebiyle birlikte açıklarsanız sevinirim.

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş bugün Galatasarayın karşısına ezeli rakip olarak çıkıyorsa sadece isminin büyüklüğündendir yoksa şu anda kadro kalitesi ve oynanan oyun bakımından Beşiktaş Galatasarayın çok aşağısında bir takımdır derbide Galatasaray favori ama maçlar kağıt üzerinde oynanmıyor her sonuca açık bir maç Galatasaray şu anda pisiklojik güç bakımdanda hem Fenerbahçeden hemde Beşiktaştan çok daha üstte Beşiktaş yenerse ayrı bir motivasyon ve ayrı bir hava gelir takıma Galatasaray yenerse 3 puan almış olarak gözükür ben iyi oynayan ve dostluk kazansın diyorum

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Berabere bitsin. Amin.

0|0
    0|0
  • En kötü ihtimal berabere. GS bişey yapamaycak. Bomba gibi geliyoruz

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Beşiktaşım alacak...İnönüden çıkış yok

0|0
    0|0
  • Galatasarayın kadrosu çok üstün.Galatasaray alır.

0|0
    0|1
  • tabi ki gs alır buda soru mu :) bjknin nasıl oynadığını gördük gsnin de gördük onun için pek fazla bişey konuşmamak gerekir.

0|0
    0|1
  • Öncelikle Beşiktaşlıyım.Kağıt üzerinde Gs yi daha önde görüyorum fakat bu bir derbi maçı ve futbol kağıt üzerinde değil sahada kazanılıyor.O yüzden tam bir şey söylemek pek mümkün olmasa gerek.Tabi bizim sakat oyuncuların durumu da çok önemli.McGregor zaten sakat,Cenkte derbiye yetiştirilemezse kalemizde çok büyük problem yaşayacağız gibi görünüyor.Ayrıca Veli,Necip ve Olcay'ın yetişip yetişmeyeceğide çok önemli.

0|0
    0|0
  • çifte şans 1-0

0|0
    0|0
  • Valla bende BEŞİKTAŞ'lıyım ama her zaman takımın derim bu sefer nedense GS önde diyorum hayırlısı bakalım ne olucak izlicem pazar günü maçı.

0|0
    0|0
  • ıyı olan kazansın

0|0
    0|0
  • berabere

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim Beraberlik yada B.taş

0|1
    0|0
  • GS alır. söke söke...

0|0
    0|1
  • Maça hüseyin göcek verilmiş baska sebebe gerek yok gs:/

0|1
    0|1
  • teneke bi kupa getirsinler, maksat sadri şenerde orda olsun kupayı ona versinler :D

0|1
    0|0
  • galatasaray alır rahat bir skorla...

0|0
    0|1
  • Galatasaay 2 - 0 alir bence, oturmuş bır takım var sonuçta geçen seneden

0|0
    0|1
  • Beşiktaş alıcak...Hem de farklı skorlaaa

0|0
    0|0
  • Beşiktaş yener