Siz ağlarken aeo diyip süratiniza telefonu kapatan sevgiliniz hakkında ne düşünürsünüz?

siz aglarken aeo diyip suratınıza telefonu kapatan sevgiliniz hakkında nedüşünürsünüz?ayrılırken böyle yaptı aklıma geldikçe kahroluyorum

Güncellemeler:
bi insan aglarken öyle yapılırmı ya?ben mi çok duygusalım. ltfn dalga gecmeden cevap verrmsnz

0|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• neden ağladığın çok önemli. mesala 6 saat telefonda konuştunuz. sen çocuğa hiç benimle ilgilenmiyorsun diyerek sinir yapıp ağlıyorsan. çocuk haklı. veya başın ağrıyor ve dayanamıyorsun. bu halde ağlıyorsan yine çocuk haklı. telefonun başını rahatsız ettiğini düşünüp acilen telefonu kapatmış olabilir. ama annen rahatsız ve sen çok üzgünsün ve ağlıyorsun. o zaman sen bu çocuk beni sevmiyor diyebilirsin. tabi ağlama sıklığın ve moralsiz olduğun gün sayısı ortalaman çok yüksek ise yine çocuk haklı:))

0|0
    0|0
    • çok kıskancsın bahanesini öne sürerek ufak bi bahanede ,bitti dedi.tamam bitecekse yine bitsin de aglarken tlfn kapatılırmıya yoldan gecenler bakıodu acaba neoldu die onun bu yaptıgı öyle bi koyduki anlatamam

• valla karşındakinide dinlemek lazım. sonuçta o duruma gelmek için bir çok aşamadan geçmek gerekir. gerekirse ağlarkende insanın suratına telefon kapatılabilir. kusura bakma ama öyle.

Erkekler Ne Diyor 13

• zor zamanında yanında olmayanın hiçbir zaman yanında olmaması gerekiyor...go out

1|0
    0|0
  • farklı bir kabileden olduğunu düşünürüm.aeo-halililuya-şikante hendedöö-gibi terimleri kullanan afrikalı bir kabile olacaktı da adı neydi?

2|0
    0|0
  • niye ayrıldığınıza bağlı yada neden ayrıldığıma bağlı diyeyim yanlıs anlasılmasın

eğer benim gibi bayanların ağlamasına dayanamayan biri ise o telefonu en hızlı şekilde kapatıp duymak istemez.çünkü devam edersen dinlemeye cok gerekli ise ayrılmak ayrılamazsın.ben bunu cok yaşadım doğru olanı yapmış olabilir zamana bırak seviyorsa zaten döner

0|0
    0|0
  • Ne güzel bak adamı Allah' a yaklaştırmışsın :) Thayyip' in dindar nesil yetiştirme hayallerine yardım ediyorsun :D

0|1
    0|0
  • kahrolma allaha emanet ol :P

biliyorum ne kadar eksileseniz hakkınızdır

2|0
    0|0
  • Kahrolacak birsey yok bitti gitti

0|0
    0|0
  • kimseye kendimi allaha emanet ettirmem

2|0
    2|0
  • seni kısacası pek önemsemiyor işin açık kısmı budur yalana dolana gerek yok

0|0
    0|0
  • aeo nedemek acaba önce onu bulmak lazım hemen günahına girmeyin

0|0
    0|0
    • allaha emanet ol demek hahaha:DDD

• Ne dusuncem sıktır ederım

0|0
    0|0
  • Çok kötü şeyler düşünürüm :)

0|0
    0|0
  • neden boyle boş insan için üzülür ki insan.

0|0
    0|0
  • Seni allaha havale ediyor işte demekki baş edilmez birisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Allah belasını versin diye düşünürüm...

0|0
    0|0
  • Kabiliyetsiz olmak bir kusur değildir..Ama Karaktersiz olmak çok büyük bir kusurdur !

1|0
    0|0
  • Ararım Bdshöd(Ben de senin hakkında öyle düşünüyorum.) derim kapatırım.

0|0
    0|0
  • ağlamaya acı çekmeye devam çok zor biliyorum Allah yardımcın olsun :(

0|0
    0|0
  • püüü rezil tospaga

0|1
    0|0
  • aeo deyip kapatmıyo da Allaha emanet ol deyip kapatıyo :P

0|0
    0|0
  • neden üzülüyorsun ki belliki seni önemsememiş bir aglamana gitmiş

0|0
    0|0
  • En azından Allah'a emanet etmiş. :(

0|0
    0|0
  • hmm ok snde aeo kib as .s.s./

0|0
    0|0
  • Sen duygusalsın, aglamak felan.. ne gerek var yahu..

0|0
    1|0
  • sesli harfler hakkında bilgisi var arrrivaa

0|0
    1|0
  • beni allaha emanet ettigi icin kendimi güvende hissederdim.

0|0
    1|0
  • ayrılma sebebi ooo

0|0
    1|0
  • aeo ne demek ya ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...