Sabah antrenmanından gelenler? burayaa :) ?

evet kim hangi sporla uğraşıyor , ne antrenmanı yaptı. Sporcuları görelim. Ben rugby oyuncusuyum , lock ve flanker ım :)

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Minder güresi forever
    yilbasindan sonra bulgaria da macim var

0|0
    0|0
    • çok iyiymiş.) kaç senedir yapıyorsun?

• 24 evet

• öğrencimisin peki , nerde başladın?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• ben sabah sadece şınav ve barfiks çekerim hergün vücut geliştirmeye giderim tek bölge çalışıyorum oda gelmesi gitmesi koşusu ağırlığı derken 2 saat alıyor onuda akşam 7'den 9'a kadar işte haa bide senelik low carb'tayım yani çok bişi değil ama düzenli.

0|0
    0|0
    • hergün gidiyorsun ama her gün verimli geçiyor mu? kaldırabiliyor mu bünye? hangi supplemetleri kullanıyorsun?

• gayet iyisin , parçalanırsan daha fazla , daha iyi duracaktır

• yok aslında parçaladım fakat bulktayım ya yağlandık biraz yeni yeni low carb'a başladım şimdi ama hala karın kaslarım görünüyor.

• sabah sabah hiç çekilmez.

0|0
    0|0
  • Futbol ve bowling.. bowling on numara oluyor hem spor hem aktivite hemde boş zaman değerlendirme açısından

0|0
    0|0
    • aynen öyle abicim , ama sabah sabah bowlinge gitmiyorsundur umarım :)

• Yok. Contaları yakmadım daha :D

Yürüyüş yapıyorum sabahları genelde. Mesela bugün 4628 adım atmışım. 3.68 km ye denk geliyor (:

• Yapmadım :)

0|0
    0|0
  • boybuilding muay thai ama artık universite yüzünden düzenini kaybettim rugbyi severim :)

0|0
    0|0
    • aga bende üniverste okuyorum , sosyal hayattan kısınca bir şeklde halloluyor , tabi senin düzen uyuşmuyorda olabilir bilmiyorum artık :) Gerçek spor rugby ya :)

• insanın canı sıkılıyor kütle kaybedince , düzene sokarsın o zaman inşallah kardeşm ne diyelim :)

• 10 kg kaybettim simdiden hemde ne canı sıkılmak.. hatıralar ve fotograflar olmasa shezofren bile hisettirir bu durum insana :)

Yükleniyor...