Ayrılınca sizden neleri geri istedi?

Heyecan ve yeni umutlarla başlarsınız ama bin türlü sebeplerle noktalamak zorunda kalırsınız bazen ilişkilerinizi...

Kimisi duygusaldır, ıslanmamış gülen gözlerini geri ister...

kimisi kaybolup giden yıllarını ister...

kimisi sizde kalan yüreğini ister...

ama kimisi de size aldığı hediyeleri geri ister...

hatta ben öyle şeyler duydum ki; adam hesap yapmış, şu kadar hesap, bu kadar yol parası ödedim... şunu aldım, bunu aldım, aldıklarımın hepsini, ödediklerimin de yarısını vereceksin demiş :))

Sizden böyle şeyler isteyenler oldu mu? sizin tepkiniz ne oldu?

0|0
54

En İyi Kız Görüşü

• erkek arkadaşım benden ayrılınca aldığı herşeyi geri istedi o düşün yani o derece:D

1|0
    0|0
    • tepkin ne oldu peki?

• yuh... madem istiyosun aldıklarını geri, o zaman sana alınanları da geri ver di mi ama... iyi ki ayrılmışsınız :D

• aman bırak :) iyikide ayrılmışız evet

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• benim olmadı ama kardesim gibi hatta ikisinide ben taniştidirigim kız ve erkek arkadasım sevgili olmuslardı kız kelek yaptı buna cocuk cok seviyordu kız sana 100 tlilik saat almiştim onu geri ver demş ayrılıktan daha kötüydü bence

0|0
    0|0
  • Kaybolan yillarimi istedim ve de giden sagligimi, hic de geri veren olmadi..:(

0|0
    0|0
  • Bir şey istemedi.

0|0
    0|0
  • Benimki istemedi hatta bazi seyleri verirken "lutfen ayrilirsak geri verme sende aldiklarini isteme anilarimiz kalsin" demisti ve ayrildik bigun haliyle ikimizde hic biseyimizi istemedik...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ona bir suru hediye aldim pahali olanlarida olmustu herzaman ben ona ismarladim oda isterdi ama ona ufak tefek seyler ismarlatidiim oda bana biseyler hediye almisdi ama benimkiler kadar degildi neyse sonuca gelirsek ondan bir kurus istemedim aldiklarini ona iade ettim Ustelik telefonunda kontoru yok die tl bile yukledim enson iwtemiom nie bole yapiosun uzulerek dedi ama ilerde neden yaptigimi anlarsin simdi sen bisey anlamak istemiyosun dedim.

0|0
    0|0
  • ben hiçbirinden bişi istemedim hiçbiride benden bişi istemedi...

0|0
    0|0
  • bir şey istemeye yüzümü kalmıştı ki onun

0|0
    0|0
  • o kadar basit birimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...