Eylül 15'te erkek arkadaşımın doğum günü var, çok özel olmasını istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

5 yıldır birliktryiz ve artık hediye kalmadı diyebilirm :) özel ve ojinal bişiiler istyorumm yardımcı olurmusunuzzz :/

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• 5nci yıldız serefine onu 5 yıldızlı bir otelede agırla 1 geceligine :p

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kendi emeğin olan bir şey hediye et .. beğenmezse dilediğin gibi surat asabilir, doğum gününü rezil edebilirsin .. hiç bir şey diyemez .. kendini suçlu hisseder .. (yaşanmış olaydır) :)

0|0
    0|0
  • İşte bi başak erkeği o :) Hobiye yönelik şeyler al mesela ahşap işçiliği için hobi takımı. Hünerli elleriyle sana neler neler yapacak bi bilsen; gemiler, belki de hayalinizdeki ev :) Düşünsene birlikte yapacaksınız belkide, en azından o yaparken yanında onu izleyeceksin :)

0|0
    0|0
  • Şahsen benim beş yıllık bir sevgilim olacak alırım onu boğazda bir akşam yemeğine götürürüm üç taşlı bir pırlanta yüzük alırım dünüm oldun bugünümsün zaten yarınımda olur musun deyip güzel bir evlenme teklifi ederim;)

Ama sen bayansın galiba alt,üst tuttuğu takımın formasını al olay bitsin:)

0|0
    0|0
  • senin aklında mutlaka acabamı dıye bır yada ıkı fıkır vardır..? Bizler ne senın nede sevgılun zevk ve mutlu oldugu seyler hakkunda bılgımız yok...bence soruyu bu konuda güncelle.

0|0
    0|0
  • özel ve orijinal hmm... derbiye 2 bilet al :D

0|0
    0|0
  • pastadan dansöz çıksın iyi eğlenir :)

0|0
    0|0
  • el emeği bişeyler olabilir. ben güzelsanatlar okuyorum bikaç fikir sunabilirim maaliyetine istersen. malzemeleri alman yeterlidir bugüne kadar hep beğenildi.

0|0
    0|0
  • iç çamaşırı alabilirsin ;)

0|0
    0|0
  • ona verebileceğin en güzel hediye sende saklı gerisi kesmez.anladın sen :))

0|0
    0|0
  • kendi iç çamaşırını hediye et bayılacaktır buna :) :) :)

0|0
    0|0
    • 5 yıldır iç çamaşırının içinin içini almıştır onu napsın :)))

• gümüş yüzük

0|0
    0|0
  • eylül ayrılık getirir çok kötü zaman

0|0
    0|0
  • Vibrator al beraber kullanın hehehehehehehehh

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...