Nedir bu kızlar için beğenilmek için yapılan fitness maceraları?

Adamlar baya kız için yapıyorlar anlamakta zorluk çekiyorum yani akıl var mantık var sen orda kendini parçalıyorsun yıpratıyorsun ee bir kız bunu hakediyor öyle mi? Kim olabilir ki bu kız nasıl bişey olabilir bu kadar acıyı hakedicek... Beğenilmek için yapanlar da var tabi kardeşim vücut senin fizik senin niye beğenilme çabası içine giriyorsun ki yapıyorsan sana faydası var sen beğeniceksin beğenirsen kendini başkaları umrunda olmucak çok rastladım bu tiplere ve hüsranla sonuçlandı hepsi 1-2 ayda heycanları söndü malesef siz neler düşünüyorsunuz bu kız için fitness yapanlar hakkında?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Başkası için yaşarsan kendini kaybedersin kendini kaybedersen bir daha bulamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çoğu abartıyor ve kızlar da abartıyı beğenmiyor. Gereksiz zaman, enerji ve para kaybı

0|1
    1|0
    • Herkesin amacı farklıdır tabide kız için değicek bir şey olduğunu düşünmüyorum yani acı kız için çekilmemeli bence

• Aynen :) ki herkül olmaya gerek yok diyorum ben de :D

• Haklısın benceden:)

• Yuzyillardir hem cinsler tarafindan begenilmek insanin dogasinda var sen simdi ne ayaksin sanane milletten şakirt

0|0
    0|0
    • O zaman bende yok beğenilme çabası ben anormalim heralde senin gibi düşünenler normal ne diyeyim :) düşünce almak istedim sadece

• Şaka yaptim kardeş kizma tabiki de spor oncelikle ilk hedef saglik icin yapilmalidir sonra kendini begenirsin o sekilde fit mutlu olursun cevren de begenir hosuna gider kizlar en. son plandadir

• Kızılacak bir şey yokta çok var çevremde bu tipler heralde özellikle benim çevremde var :D yani amaç kendini beğenmektir yaptığın şeyden zevk almaktır zaten zevk almazsan isteyerek yapmazsın kız en bile değil hatta kız hiç yok :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Başkası için yapılan şeye ihtiyaç yok

0|1
    0|0
  • Bende anlamıyorum yeni moda bu herhalde

0|1
    0|0
  • Neymiş vücut geliştirme karı kız için yapılıyomuş peh :D herhalde karı kız için yapılıyo amcası dayısı için vücudunu geliştiren vamı?

0|0
    0|0
  • Senin profil foton niye gösteriş Amaçlı? Sende şimdi bütün kızlara gösteriyorsun. doğru dimre

0|1
    0|0
    • Çok güzel bir noktaya değindin hocam açıklayayım hiç bir zaman gösteriş meraklısı olmadım olmam da böyle bir fotoğraf koymamın nedeni ise burada abilerim hocalarımla konuşuyoruz sürekli onların da aynı şekilde fotoğrafları mevcut yani hepimiz birbirimizin gelişim ve ilerlemelerini takip ediyoruz yoksa Yemin Ederim ki başka bir amacım yok

• Sen öyle diyebilirsin ama şimdi karşındaki ben ya da başkası bunu bilemez. O Yüzden senin bu sorun çelişkili oluyor.

• Ama sonuçta doğru birdir hocam bunuda senin gibi soranlara tabikide açıklarım açıklamak zorundayım yanlış anlaşılmamak için yani amacımız sadece bu farklı bir niyet söz konusu değil

• Kızların yaşam felsefesi ;
    Beni herkes beğensin ama ben kimseyi beğenmeyeyim.

0|2
    0|0
  • kız için gelenler 1 ayda bırakıyolar neyin tribindesin?

0|0
    0|1
  • Vallahi hiç öyle bir amacım olmadı seven bu göbekli halimle bile seviyor zaten sıkıntı yok :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...