Gururlu kızlar hakkında ne düşünürsünüz?

Gururlu, kimseye eyvallahı olmayan, kendi işini kendi halletmeye çalışan bir flörtünüz/sevgiliniz olsa hakkında ne düşünürsünüz? Zamanın birinde bir arkadaşım bir erkeğe 'ona ne kadar muhtaç olduğunu hissettirmelisin' demişti. Merak ettim bende doğruluk payı var mıdır?

Güncellemeler:
hemen bir adet güncelleme geliyor. Kusura bakmayın aslında gururludan kastım kendini beğenmiş burnu havada değil 'onurlu'ydu.
bu siteden kimseyle bir tanışıklığım yoktur saçma sapan kavgalarınıza da karışmamı beklemeyin lütfen. diğer cevaplara teşekkürler +1 inizi verdim gençler:)

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• hayır asla...

ayağıma dolanan bir kızı hayatımda asla istemem...

sonrada kadın-erkek eşitliğinden nasıl bahsedersiniz..

çünkü sevdiğinizle olan yaşama mağlüp başlıyorsunuz..

birde saygı beklemek ahmaklık olmaz mı?

size tavsiyem...

herşeyin karşısında dimdik durunuz...kırılın ama bükülmeyiniz...

sizin onsuzda ayakta kalabileceğinizi gösterinki; sizin hayatınızın ondan ibaret olmadığını anlasın...sizin hayatınızda yer etmek ve iz bırakmak için gayret etsin...

aile kurarken mutlaka TARAF olun; YAMAK değil...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• gurur yüklü bir insan ego patlaması yaşayan bir yanardağ gibidir.etrafına da kendisine de zararı olur."gurur" olgusu insana ben diyebilme güdüsünü de getirir ki her lafa ben diye başlayan bir insan beni sinir eder.işin adı ilişkiyse biz demek daha uygundur.başka bir diyeceğim yok hakim begim.

1|0
    0|0
  • abartılı olmazsa severim.kız dediğin gururlu olucak zaten.yani kötü bir laf söylendiğinde bi daha olmaması için araya mesafe koyması en iyi şeydir herhalde.öyle savunabilir kendini zaten.kendini savunamayan kişiyi ben napayım.

1|0
    0|1
  • herkezin gururu vardır bunda düşüncek bişi yok yapı meselesi

1|1
    0|0
  • Onurla gurur farklı şeyler.Gururlu olan hata yapsa bile kabul etmez.Çirkefçedir yani.Ancak onurlu olmak haysiyeti de içinde barındırır.O yüzden severim ben onları :)

1|0
    0|0
  • boşa gurursa zaten yerini bulur. onurluysa kalan 3 özelliğine bakılır:)

1|0
    0|0
  • iyi olurdu :D

1|0
    0|0
  • canım bi erkeğe muhtaçlık hissettirirsen o senle fazla durmaz birazcık ama birazcık gurur olsun

1|0
    0|0
  • Severim, ta bi pireyi deve yapmadığı sürece.

1|0
    0|0
  • Her işini kendi yapsın yeter

1|0
    0|0
  • yanıma gönder

1|0
    0|0
  • iyi seyler düsünürüm.

0|0
    0|0
  • Heç eyi düşünmem.

0|0
    0|0
  • cok saçma

0|0
    0|0
  • Gururlu kız kaldımı ya benım bıldıgım kızlarda tek gurur para :)))))

1|0
    0|0
  • Valla benim daha çok hoşuma giderdi.Ben olmadan da herşeyini ypabilen bana koru korune baglı olmayan birisi"BİR BİREY" her zaman yeğlenir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Genelde böyle bir kanı var aciz savunmasız muhtaç olan ya da görünen kızları erkeklerin tercih ettiği şeklinde. Çünkü erkekler kendilerini o aciz kızın yanında daha erkek gibi ve güçlü hissediyor ve sahipleniyorlar. Güçlü, her işini kendi gören, eyvallahı olmayan kızlar ise böyle hissettirmediği için tercih edilmiyor.

1|0
    0|0
    • işte bahsettiğim şey buydu. çok güzel ifade ettin. teşekkürler:)

• Ben bir kız olarak gurursuz kızlara tahammülüm yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...