Artık düşüncem aşk bu dünyadaki en son şey.

arkadaşlar sevdim hemde çok sevdim 3 yılımı verdım o geçti bi başksını sevdım 1 senemı verdım hpte uzulen ben oldum. oturdum dusundum acılarım gectı ama bosyere hala onu dusunup takıntı yapıyordum farkında olmasamda kendıme zarar verıyordum. sımdı ıse son sınıf ogrencısıyım ve ask bence bu dunyada dert edılecek en son sey. ondan once ınsanın kendını dusunmesı ve daha snra aılesını dusunmesı lazım oyle dgl mı ? ask ıcın kendını yıpratmak acılar cekmek mantıklımı ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle deyıl zaten acılar demlerya insanı olguınlaşdırır sevmek suc deyilki suçluolan sevgini kullanıp sneı üzenlerdir senkendını suçlama aşkıda suclama sen aşkı bilmeyenleri sevmişssin aşkada küsme hayatada aşkı ve sevmeyi bilen senın gibi azı yanış ama olgun düşünen bir sevgiliye evetde ozaman üzülmessin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet genc yasta boyle bir farkindaliga ulasmis olman guzel bir sey, seni kutluyorum. Ask falan bence de hikaye, o kadar onemli dava dururken sacma sapan seylere dertlenmek luzumsuz geliyor bana da. Welcome to the dark side :))

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum.Şöyle cevrene baksan o kadar dermansız dertler var ki.kimi bir organını kaybetmiş kimi evladını kimi sağlığı ile ilgili bir müjde bekleyen.bunun gibi birçok şey.biz ise erkek ya da kadın neden bıraktı neden aramadı beni sevmiyor mu gibi şeyleri dert ediyoruz.hayat o kadar kısa ve dertler çok ki.birde buna kapris ksıkançlık unsurlarını sokuyoruz.

sağlığın yerindeyse değer verdiğin kişilerin de sağlık ve huzuru yerindeyse dünyada bundan başka güzel birşey yok.

0|0
    0|0
  • Aşka gerektiğinden fazla önem verirsen işte böyle olur. Herşeyden soğursun. Neden kendine açık bir kapı bırakmadın ki. Bak işte aşk depreminde açık kapı olmadığı için kaçamayıp enkazın altında kaldın. Yaşın daha genç dikkatli davran bundan sonra. Yok ben istemem aşık olmam v.s v.s dersen yine enkazın altında kalırsın.

0|0
    0|0
  • Bence mezun ol ve iş hayatına atıl bak neler çıakcak karşına. Çoğu kişi ne alaka diyebilir ama PLATOON diye bi film var onu izle. Belki sen de can alıcı bir kaç replik yakalarsın ve felsefen olur .)

0|0
    0|0
  • pes ediyosun yani?

0|0
    0|0
  • rahvan gitsin :D

0|0
    0|0
  • o farklı diosun o yapmaz diosun üzmez diosun...sonuc belli yine aynı o da farklı değil...

0|0
    0|0
  • Mantıksız.Doğru söylüyorsun.

0|0
    0|0
  • ılk dusuncen ozaman seks olsun bosver askı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aşktan daha önemlı seyler var bu hayatta

0|0
    0|0