Bir iftiraya uğrasanız ne yaparsınız?

arkadaşlar bir iftiraya uğrasanız hemde kardeşlerin tarafından ne yaparsınız bana açıkçası iftira attılar buna annemde dahil ama ben kendimi biliyorum şimdiye kadar onlara her türlü yardımıda etmişimdir onların maddi durumu biraz zayıf ama şimdi elimi ayağımı hepsinden kestim sizce doğrumu yaptım bir insan kardeşine bile güvenmeyecekse kime güvensin siz bu durumda ne yapardınız

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• aynısı bana olsa mezarıma bile istemem merzarlarına bile gitmem

0|1
    0|0
    • bende oyle yaptım sadece ufak kız kardesımle yınede annemı atamayacagım

• ben çok kinciyimdir gerekirse bütün sülalemi bile atarım

• ben kın tutamıyorum ama son olay bardagı tasırdı 5 senedır gorusmuyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Açıklardım ve sandıkları gibi olmadığını söylerdim , ister inanırlar ister inanmazlar ...

0|1
    0|0
    • acıkladım kendılerıde bılıyorlar her sey ortada yıllardır zaten benı dısladılar zaten

• Hayatına devam edeceksin tabii kendi çıkarların doğrultusunda , zamanla düzelir emin ol ...

• teşekkürlr bende zamana bıraktım sadece 2 kısıyı affetmeyecem

• yakar yıkar dağıtırım hiç susmam.. öyle hırçınlaşırım ki çok çok nefret ederim böyle şeylerden hele de ailemse bu dayanamam yani.. mahallede biri yapmıştı bunu bana küçüktüm daha o yaşta bile kadının evini başına yıkıyordum.. sonra çıktı ortaya hırsız kadın özürler mözürler ama, bu sefer daha fazla rezil ettim daha fazla saydım o kadına.. öyle şey mi olur yaa ne demek iftira.. herkesin bir kapasitesi var..

0|1
    0|0
    • onlar pek ınsan ıcıne cıkmazlar dar gorusluler ve her yesı yanlıs anlayacak ınsanlar o yuzden uzak duruyorum

• hımm eşinden mi ayırdılar..

• yoooo esımden degıl zaten ayıramazlar

• ilişkini kes kendini kimseye anlatmak zorunda değilsin ailenin bunu yapması çok kötü senin adına üzüldüm

0|1
    0|0
    • bnde oyle yaptım teşekkürlr

• öfkem geçene kadar onlarla görüşmez ama sonrasında barışırdım kin tutmak iyi değildir. sana kötülük yapsalarda onlar ailen. Allah yardımcı olsun sana onlarıda islah etsin inşallah

0|1
    0|0
    • ben konusmamayı tercıh ettım 5 senedır gorusmuyorum

• 5 sene sonra bu soruyu sormana neden olan nedir. vicdan muhasebesimi.

• intihar :))

0|1
    0|0
    • :)))yok benım daha ıyı fıkırlerım varr

• yook kesınlıkle otur seylere karsıyım ama ıftıra atanları benle 1 odaya kapacaklar yer hangmız kazanırsak rahatlayacam:))

• aynı evdede zor olur

Erkekler Ne Diyor 2

• ilişkiyi asgari düzeye indirr

0|1
    0|0
  • iftiraya cevap vermem, ondan sonra da her kimse ilişkimi keserim

0|1
    0|0
Yükleniyor...