En çok utandığın anı benimle paylaşır mısın?

En çok utandığın anı benimle paylaşır mısın

Gerçek düşüncelerinizi bilmek isterim

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• sakar biriyim erkek arkadaşımın yanında sakarlık yapınca çok utanıyorum:D hele ki mutfakta:D dalga geciyo bide benimle böyle giderse ben seni almıcam diye:D

0|0
    0|0
    • Sevdigin insanın yanında olması güzel bir duygu olsa gerek oda olsunya sen kendini onun yanında mutlu hissetmiyor musun hissediyorsun ve onun yanında hata yapmaktan çekiniyorsun ve herşeyi eline yüzüne bulaştırıyorsun buda senin ona duydugun sevgi ve saygıdan ilerisi bence

• çok dogru yazdın gerçekten:)))

• Teşekkür ederim bu konudaki düşünceni paylaştığın için :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Annemin arkadaşları kahve içmeye gelmişlerdi bende onlara kahve yapıyodum.Sonra bunlardan birinin kızı alışverişe gitmiş aldıklarını falan gösteriyodu hoşuma gitti bende ona bakarken kahveyi unuttum kahve bi taşmış her yere döküldü falan :D Hem kahkahayı bastım hemde utandım azcık biraz :D

0|0
    0|0
  • Biri bana dikkatlice baktıgında cok utanırım.Yemek yerken falnn..

0|0
    0|0
  • ehe :D fazla samimi oldu soruş tarzın :P

0|0
    0|0
    • Ama ben dedimki bu konudaki düşüncenizi bilmek istiyorum dedim içimden böyle bir soru sormak geldi yanlış anlama çekende olmuyor değil

• yanlış anlama çekmedim ya :)

• hayır ben senin için demedim içi fesat olan arkadaşlar varya hani onlara demek istedim :)

• başlığı okurken çok ayıpçıl anlamlar çıkarmış gibi bi utandım nedense :S

0|0
    0|0
  • hic utandigimi hatirlamiorum :))

0|0
    0|0
  • Okulun voleybol maçında kafama top gelmesi benim için çok utanç vericiydi .s

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yurt dışında bir havuzun kaydıraklarından kaymak için arkadaşlarla toplandık yukarı çıktık ve beni arkadaş hazırlıksız bir anda itiirdi ve sırt üstü kaymaya başladım aşağıda havuza düştüm yüzerek çıktım arkadaşıma bağırıyordum herkes bana bakıyordu o ara sinirliydim tam olayı idrak edememiştim benim şort bağlı değildi havuzda kalmış D:

0|0
    0|0
  • Sakarllıklarım yüzünden hep utanıyorum kendimden ; ))) , çay bile içsem bardak düşüyor falan herkes bakıyor çat çut sese ; ))

0|0
    0|0
  • Gerçekten yaşadım böyle bişeyi;İlkokul 8.de sevdiğim bi kız vardı kızla konuscaktım,kızın yanına gittim herkes bakıyo felan,kızın adını unuttum saçmalamaya başladım.öyle böyle değil etkisinden çıkamadım halada aklıma geldikçe yüzüm kızarıyo.:D

0|0
    0|0
  • ilk okulda eğilirken pantolonum yırtıldı o zman koşarak eve kaçmıstım bi bunu haturluyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...