Yatağa yattınız ve...

Akşam oldu veya gündüz farketmez, uyumak üzeresiniz ve yatağınıza uzandınız işte o an ne gibi hayaller kurar veya ne düşünürsünüz ?

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• Hayallerimi düşünürüm.

Başlıca konuları İngiltere, tıp, zenginlik.

Bu üçünü birleştirir ve kendime bi paralel evren yaratırım.

Örneğin; tıp öğrencisi olarak İngiltere'ye gitmişim, süper zenginim evim her şeyim var ama yalnızlıktan ölüyorum. Daha sonra dışarıda bir uyuşturucu bağımlısı kızla karşılaşıyorum, daha liseye yeni geçmiş. Kendimi ona adıyorum. Böyle başlayarak kendimi rehabilitasyon işlerine veriyorum ve iyiliğe adıyorum.

(Optimistik bir insanımdır ama hem böyle karamsar şekilde başlıyor hayallerim. Sonra harika şeylere bağlanıyor o ayrı)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Olmayacak hayaller kurmayı bırakalı çok oldu , çocukluk çağlarımdı sanırım en son ...

Yatağa yattığımda kafam yastığa değmeden uykuya dalıyorum , hayal kurmaya vaktim olmuyor ...

0|0
    0|0
  • Ben dırek uyuyorum :|

1|0
    0|0
  • yarın ki işlerimi planlarım genelde.. işte şu şu yapılacak şöyle yaparım çıkıcak sorun ihtimallerini düşünürüm falan.. ama, hayal kurmam dua ederim çevremdeki insanlar için..

0|0
    0|0
  • Hic hayal faslina gecmeden uyku faslına direkt geçiş yaptığımdan sorun yok.

0 hayal= 0 hayal kırıklığı :)

0|0
    0|0
  • hep kötü şeyler.

0|0
    0|0
  • ohoooo dünyayı kurtarmayı bile düşünyorum

0|0
    0|0
  • genelde yatağa yttıgımda her şey aklıma gelir kndmi yalnız hissederim içim konuşurr böyle mi olsaydı ya da olmasamıydı vs vs vs

0|0
    0|0
  • Hayal kırıklıklarım olmasın diye hayal kurmuyorum. Aslında kurucak ortamım olsa kurucam da, hani bazen aşktan umudunu kesersin ya, öyle olduğum için kuramıyorum. Duamı okuyup "birazdan uyurum" diye düşünerek uykuya dalıyorum :D

0|0
    0|0
  • Yattığım gibi uyuyorum ve bu özelliğimden memnunum =))

0|0
    0|0
  • çok yorgun ve canım sıkkınsa yeşili ve denizi hayal ederek uyurum..

0|0
    0|0
  • tuvaletim geliyor ve nasıl kalkacağımı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ben hayal kuramıyorum :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kaldığım yerden evimi dekore etmeye devam ederim. Duvarları tekrar boyarım, şöminenin yerini değiştiririm. Bahçeye girişirim bazen. Havuzu bozar yapay derelerle çeviririm evimi içine de alabalıklar salarım. Bahçemde yat inşaa ederim bazen... Ağaçlar dikerim bazen katran bazen ceviz ağaçları böyle dalalrı balkona gölge olan...

0|0
    0|0
  • zaten bilim adamları araştırmış insanın en çok hayal kurduğu yer uyumak üzereyse o zmn çok hayal kurarmış ben bile öğleyim :) :)

0|0
    0|0
  • İzafi bugün dünya ve insanlık için ne yaptın ?

Bazende link böyle şeyler..

0|0
    0|0
  • Töbe töbe ' yatağa attınız ve.'diye okudum.İçim fesatlaştı :D

1|0
    0|0
  • bugün ne yaptım ve yarın neler yapabilirim gibi şeyler

0|0
    0|0
  • mutlu olmayı düşünürüm

0|0
    0|0
  • Bu aralar karabasanlar kafayı taktı bana onları düşünüyorum hep ; )))

0|0
    0|0
    • Çok sık oluyorsa bu durum doktora görün.Çünkü karabasan dediğine uyku felçi deniyor

• Bilemicem nasıl bir felçse ses tellerim bile çalışmıyor ; )

• ben karın üstü uyuyorum sen düşün artık :)

0|0
    0|0
  • acaba uyuyabilcek miyim, kalkıp sonra mı yatsam diyorum. yatmam çok zor benim sevmiyorum uyumayı :D

0|0
    0|0
  • siyasi olayları düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Biraz saçma ama kendimi Osmanlı sultanı olarak görüp hayaller kuruyom :) :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...