Sizce o da benden hoslaniyor mu?

sevdiğim erkek 2 hafta önce facede ismim başharfi yazdı yanında bitane kalp koymuş duvarında, sonra arada iki gün gesti ve facede duvarında bi şarkı paylaşmış ikimiz antlaticak bi şarkı, arada iki gün gesti ben yenimle bi resim çektim facede profilmde koydum oda arada bi kaç gün geçmedi oda aynı şekilde yeniyle resim çekti facede paylaştı, işte bu günde yeni bi resim koydum porfilimde, gülümsüyorum oda aynı şekilde benim gibi resim çekti profilinde koydu resimi bide toaf olan şeyde resimde benim gibi gülümsüyor.. Sizce bu ne anlamı geliyor

NOT: çocuk abimin en yakın arkadaşı...

Ben avrupada yaşadım için türkçem biraz bozuk omarım yazdıklarımdan anlamışsınızdır...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• sevdiğim erkek 2 hafta önce facede ismimin başharfini yazdi yaninda bitane kalp koymus duvarinda, sonra arada iki gun gecti ve facede duvarinda bi sarki paylaşmış ikimizi anlatacak bi sarki, aradan iki gun geçti ben yeğenimle bi resim cektim facedeki profilime koydum oda arada birkaç gün geçmedi oda ayni sekilde yeğeniyle resim çekti facede paylasti, iste bu gunde yeni bi resim koydum profilime, gulumsuyorum oda ayni sekilde benim gibi resim cekti profilinde koydu resimi bide tuhaf olan seyde resimde benim gibi gulumsuyor.. Sizce bu ne anlama geliyor...

Evet anlaşılabilir hale çevirdiğime göre cevaplayım. Çocuk senle t*şşak geçiyo. Ne anlama gelmediğini bilmiyorsan alay ediyo demek. İlk 2 yazdığın seni seviyoya örnek ama sonraki durumlarda bildiğin tşşk geçiyo

0|0
    0|0
    • Iyida niye benimle dalga gecmeyi istesin ki? birincisi oglan abimin yakin arkadasi, 2:se oglani ilk defa 16 yasmdayken gördugum yani lise yeni baslarke ben onu ilk zamanlarda ferketmedim o pesime kosamyi basladi hata 1 defa okulda 2 oglan vardi lise 3 gidiyorlar sirf onlar bana yan gözle baktilar icin giti ikiside dövdu, hata arada 1 ay gesti sonradan doydum ,3 aylesi gayet iyi taniyoruz yani babasi benim babamin en yakin arkadasi aneside ayni sekilde.

• Hata bir kerede otobus dururken arkadmda duriyordu hafiften eyliyordu saclarimi kokliyordu, arkadasim farketi...

• dalga geçmek değildir belki de amacı. Zorluk bir erkeği daha çok tahrik eder. Sana aşık ve senin nazlanırmış gibi kızman aşkınızı körükler ... gerçi bi dakika Aşkınız dedim ama tabi sen ona aşık mısın emin değilim de

Erkekler Ne Diyor 6

• çocuk seninle dalga geçiyor olabilir.. buyuk ihtimalle seni aldatıyordur .. yaw, Allah aşkına bu soruya kendin cevap ver, sence bu çocuğun hareketleri zaten senden hoşlandığını göster miyor mu? umarım abin bu durumu kaldırabilecek birisidir .. yoksa aranızdaki en buyuk engel abin olacaktır :)

0|0
    0|0
  • Niye bu kadar dolambaçlı yollar seçiyorsun ki:) Ben senin yerinde olsam çocukla otururum bir yerde açık açık konuşurum:)

0|0
    0|0
    • :D ben biraz otangacimdir, bide cocuk benim ilk asik nasil davranicami bilmiyorum..

• 20 yasindayim

• İçinden neler geliyorsa söyle derim:) İlk aşklar unutulmaz ama kendini fazla kaptırma;)

• türkiyede hoşanan gelir çat çat konusurz böyle şeylerle ugrasmaz .)

0|0
    0|0
  • Çocuk senin gibi yani kız gibi davranıyorsa iş sakat bence benden söylemesi :) :) :)

0|0
    0|0
    • Ay nerden cikartiyorsun:D benim gibi davraniyro ?

• HAHA yok be, erkek gibi davraniyor tabiki, adam gibi adam aylecek taniyoruz, hata cok machoo

• Sen dedin yok benim gibi gülüyo benim gibi resim çekiyo falan yani öyle ise sıkıntı var :) değilse sorun yok sende üstüne git ne söyleyeceksen söyle de :)

• evet

0|0
    0|0
  • belli ki zarf atıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• belki kasıtlı yapmıyodur sen üstüne alınmak istediğin için alınıyosundur üstüne belki öyle bi niyeti yoktur

0|0
    0|0
    • Olabilir, ama lise zamanlarda cok pesime kostu...

Yükleniyor...