Squat yaparken belini sakatlayan var mı?

Duymayan varsa squat dik durmaya dikkat ederek, eğilip kalkarak yapılan bir spor şekli diyebiliriz. Kalçaların dik durmasını da sağlıyormuş :) Bir yandan çok etkili gibi görünüyor ama sanki doktora bir danışmak gerekli gibi. Düzgün yapılmazsa sakatlanma ihtimali yüksek gibime geldi. Sizce? diyetyemekleritarifleri.com/...alari-nelerdir.html

• Ben belimi incittim...
    20% (2)50% (2)29% (4)Oy Ver
  • Bir sorun olmadı ve işe yaradı.
    60% (6)50% (2)57% (8)Oy Ver
  • Bir sorun olmadı ama işe yaramadı.
    10% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Benim de ilgimi çekti. Deneyeceğim...
    10% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• 4-5 aydır spor salonunda bacak hareketlerinde var şuana kadar hiç bir problem çıkmadı düzgün ağırlık ve düzende yaptım sadece kas ağrıları oldu ve cidden çok iyi işe yarıyor

1|0
    0|0
    • Ama sen spor salonunda yapıyorsun. Orada çok kontrollü tarif ederler. Ben evde yapacağım için hangi hareketin doğru hangi hareketin yanlış olduğunu sadece fotoğraf videolardan göreceğim...

• Hmm o zaman çok dikkatli yap ve yapmadan önce iyi ısıt, esnet vücudunu ama sana tavsiyem spor salonuna gitmen tabikide senin kararın 😊

Erkekler Ne Diyor 6

• Daha dikkatli olunmalı

0|0
    0|0
  • Nizami şekilde yaptığınızda bir sorun olmayacaktır. Başlangıçta zorlanıyorsanız alışma sürecinde ellerinizi ensenizde tutun.

1|0
    0|0
  • sakatlanmamak için makinada yapıyorum

1|0
    0|0
  • herhalde ilksin :D

0|0
    0|0
  • zor iş

0|0
    0|0
  • Bu squat yapanlar hep taş oluyo heralde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bel değil de diz ağrısı yaşamıştım, bıraktım

1|0
    0|0
    • Hmm teşekkürler geçmiş olsun

• bir sorun olmadı ve ise yaradı :)

1|0
    0|0
  • Yapsaydım belimi incitirdim

0|0
    0|0
  • yapıyorum ama tablodaki kadar yapma kalça şekillendiği gibi büyüyor da onlar çok fazla günlük 50 rutin git

0|0
    0|0
  • Bir sorun olmadı ve işe yaradı.

1|0
    0|0
  • Ben de squata yeni basladım yaparken kalca arkaya dogru mu oluyo cömelirken?

0|0
    0|0
Yükleniyor...