Duygusal biri misiniz? Duygularınıza hakim olabiliyor musunuz?

Duygularınıza hakim olabiliyor musunuz? Yoksa onların sizi yönetmesine izin mi veriyorsunuz? Duygularınızla duyularınızı ve aklınızı birbirleriyle ne kadar dengede tutabiliyorsunuz?

0|0
31|44

En İyi Erkek Görüşü

• ağlama anında ağlamak .gülme anında gülmek herkesden fazla .sinirliysem benden uzak durun demişsem . sinirliyim ama kimseyi bilerek incitmem eklemişsem. zayıf yanlarımıda anlatabiliyorsam. zayıf yanlarımı anlattığım kişibunu kullanıyorsa bende bunu kulllandığına onu pişman edebilecek kapasitede biriysem .bazen deli çoğunlukla doluysam. saygılı sevgili ama gerektiğinde küfürü basabiliyorsam. hala gerektiği yerde duygularımla.mantık gerektiren yerlerde duygularım yanımda asla yoksa ve ben teslim olmamışsam hayata hala kendim kalabilmişsem ona buna şuna rağmen. kontrolü kendinde kumandası kayıp bir insanım buda en sevdiğim yanım

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Sanırım fazla duygusalım

1|0
    0|0
  • Gözlerim karardığında duygularım mantığımın önüne geçer... Mesela,

Aşktan sonra gelen merhametsizliğin önüne geçemiyorum...

1|0
    0|0
  • duygusal biriyim ama herkese belli etmem. çünkü bu beni kimi zaman aciz duruma düşürebilir. duygusal insanın zayıf yönleri çoktur bazen insanlar bunu kullanabiliyor. o yüzden duygusal davranacağım kişilere ve ortamına göre seçerim. ama hiçbir zaman aklımın önüne geçmesine izin vermem...

1|0
    0|0
  • Eskiden duygularımla mantığımın önüne geçebilirdi.Şimdi ise duygularımla asla hareket etmem mantığım hep ön plandadır.Böylesi daha iyi

1|0
    0|0
  • Lanet olsun duygusalım beni hep yönlendiriyor mantığımın söylediği şeyleri yapamıyorum gerçi son zamanki aldığım darbeden dolayı mantığımın biraz daha baskın olmaya başladı

1|0
    0|0
  • duygusallığım gerektiğince ama yönetmesinede kolay kolay izin vermem duygularımızla hareket edersek yanlış şeyle yapabilirz

1|0
    0|0
  • evet çok duygusalım hemde çok.

Bunu biliyorum korkularım işte burada...Dolaysıyla kaybetmek gibi çok sevmek.

Sevmekten korkuyorum.

1|0
    0|0
  • Genelde mantığımla hareket etmeye çalışırım ama bazen kafam karıştığı zamanlarda karar veremediğim durumlarda kalbimin sesini biraz daha açar onu dinlerim. İlk başlarda bana biraz sövüyor neden beni pek dinlemiyorsun diye ama sonunda veriyor cevabı yinede :)

0|0
    0|0
  • çoğu zaman mantığım duygularımın önüne geçer. sanırım duygusal biri değilim

1|0
    0|0
  • Hernekadar kendime bile itiraf edemesemde duygusalim Ama mantgimla duygularimi kontrol edebiliyorum bu yuzden hayatimda fazla yanlis yapmadim dogru zamanda dogru kararlar verdim o kadar buna mantikli duygusallik diyebiliriz :))

1|0
    0|0
  • incir reçeli

bir rüya için ağıt film lerinde

salya sümük ağladım duygusalmıyım bilmiyorum öyleyim galiba

1|0
    0|0
  • Hiç göstermeyen ancak oldukca duygusal biriyim. :)

1|0
    0|0
  • duygusalım ama haketmeyene olamıyorum romantikleşemiyorum başım cok yandı . izmirden istanbula cicek gönder gelsin sana böyle böyle yapsın yok öyle ! :P

0|0
    0|0
  • duygularıma hakim olamıyorum.onların beni yönetmesine izin veriyorum.duygularımla duyularımı ve aklımı birbiriyle dengede tutabiliyorum.

0|0
    0|0
  • kim duygularımı yönetebiliyorum diyorsa en çok o yenilmiştir duygularına :)

2|0
    0|0
  • duygularla başlar
    mantıkla bitiririm

0|0
    0|0
  • mantığımı dinlemeye çalışıyrum ama başarılı olabiliyormuyum. hayır. o yüzden bu kadar agrasifim muhtemelen.

0|0
    0|0
  • gerektiğinden fazla duygusalım...

0|0
    0|0
  • mantıktan sıkılan,duyguları tarafından kullanılan biriyim..

1|0
    0|0
  • ... Duygusuz değilim,ama duygusala bağlayan da değilim. Mantık çerçevesinde yaşamayı tercih ederim.

1|0
    0|0
  • yaşım ilerledikçe daha mantıklı oluyorum.

ama eskiden çok duygusaldım ya.

böyle daha iyi

1|0
    0|0
  • Kolay etkilenmem ama gerçekten zaafım olan bazı konular vardır. Baba - oğul ilişkisi vs.. Bazı konular gözlerimi dolduruyor bile. Tabi bu durumdan hoşnut olduğum söylenemez bi erkek olarak :) ama çoğu zaman mantığım

0|0
    0|0
  • Hemde Nasıl..Birde Belli etmek istemiyorum yani belli olmuyor benimki...

0|0
    0|0
  • çok duygusalım dün gece yatakta oturup hüngür hüngür ağladım

(gerçi lan yine bi karı bulamadım bu gecede yalnızım diye ağladım ya neyssee. )

0|0
    0|0
  • mantıksal.

0|0
    0|0
  • Ben aklımla başlayıp duygularımla bitiriyorum sanırım...

0|0
    0|0
  • duygulaırma hakim olamıyorum insanlara karşı aklım yerine duygularımla karşılık veriyorum.kırmak yerilme kırılmayı tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • mantıksal yaklaşan ağlamaz...

1|0
    0|0
  • hava durumuna göre değişiyor

0|1
    0|0
  • Duygusalım ama duygunun esareti altında değilim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 31

• Duygusalım,hemde çok.Duygularım bazen beni yönetiyor evet.Ama bu ben izin verdiğim için oluyor.Çünkü hayatta her zaman akıllıca adımlar atmak insanı boğuyor.Bir kerecikte olsa içten gelerek birşey yaşamak istiyorsun ama bu sadece sana da bağlı değil.

2|2
    0|1
  • kararlarımda mantığım ön plandadır genelde ama duygusal olaylar yaşayınca da ağlıyorum

1|2
    0|0
  • Aslında çok duygusal biriyim ama bunu dışarıya yansıtmam günümüz şartları dışarıya vurulan duygusalliklari ezmeye yönelik , duygusal insanlar taviz vermeye açık ezik muamelesi görüyor onun için dışarıda nemrut gibiyim :) ama arkadaş çevremde kendim gibiyim :)

0|0
    0|0
  • Evet duygusalım..

Kendi kendime bile bazen zaman zaman ağlarım.

Ama gel gör ki duygusallığımı kimseye belli etmeyen bir yapım var.

İçimde yaşıyorum duygusal duygularımın çoğunu anliyacağın :)

1|0
    0|0
  • Yerine göre ama sinirlenirsem olamam.. Üzülürsem olurum.. :S

0|0
    0|0
  • Dünya'daki %75 erkekten çok daha fazla odunumdur...

0|0
    0|0
  • duygusal kırlganım:/

0|0
    0|0
  • çok duygusalım..kontrol edebiliyorum çoğu zaman ama bazen işler çığrından çıkarsa nefessiz kalana kadar ağlayabiliyorum :(

0|1
    0|0
  • Duygusal oldugum için duygularım mantıgımı yeniyordu hep ve kendimi üzüyordum zararım kendime oluyordu ama ne zaman mantıklı bir karar verip duygularımı geri çeksem kendimi bir okadar güçlü ve ayakta hissediyordum. Tabi biraz duygusuz olmak gerek , azıcık.

0|0
    0|0
  • orta yolu bulurum diyelim.ne tamamen duygusal ne de tamamen mantık. ikisini birbiriyle bağdaştırınca ortaya daha güzel sonuçlar çıkacağına eminim..

1|0
    0|0
  • çözemedik yavrum.yolda kışın sağlam giyinememiş bebek görsem,dayak yemiş kadınla konuşsam,çöpten karton toplayan kadının yokuş yukarı çıktığını görsem zarıl zarıl ağlarım da sevgilim kapının önünde ağlasın dönüp zavallı köpek bile demem.böyle de karışık içişlerim

0|0
    1|0
  • cok duygusalım malesef

0|0
    0|0
  • Kendi içimde duygusal yaşarım olayı ancak karşıya mantığımı gunarım. duygusal boyutu beni, mantık boyutu karşıyı mahveder:)

0|0
    0|0
  • duygularımı bagısladım:) duygusuzum

0|0
    0|0
  • aşırı duygusalım

0|0
    0|0
  • çok ince bir çizgide dengedeler..:(

0|0
    0|0
  • duygusal değilim mantığımla hareket ederim hatıraldığım sadece bir kararımda duygularım işin içine girmişti ondada mantığımla dengelemiştim durumu :)) duygusal olmamak lazım gibi :D

0|0
    0|0
  • valla esıtler.duygusal degılımdır ya bıraz odunluk var bende.duygularıma hakımde olurum cunku mantıgımın dedıklerını bı kenara yazarım bıde duygularımın dedıklerını ortasını bulurum mutlaka

0|0
    0|0
  • Duygularını yok etmeye çalışan biriyim.

0|0
    0|0
  • Konusuna göre değişiyor ya..

0|0
    0|0
  • güdülerimle

0|0
    0|0
  • duygularım öfkem çok kötü

0|0
    0|0
  • mantıklı duygularla

0|0
    0|0
  • Yapış yapış değilim.

0|0
    0|0
  • çooookkkk duygusalım :(

0|0
    0|0
  • fifty fifty dengedeler şu an..

0|0
    0|0
  • Açıkcası pek değil.

0|0
    0|0
  • Duygusal kırılgan biriyim

0|0
    0|0
  • Zehir gibi düşün. Vücudunu ne kadar sararsa o kadar şifa bulman zorlaşır.

0|0
    0|0
  • çözemedim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...