Fenerbahçe - S. Moskova karşılaşması hakkında ne düşünüyorsunuz?

evet maç hakkndaki yorumlarınızı bekliyorum. ve alex neden oynatılmadı çözemedim bu konu hakkında da görşlerinizi bekliyorum

Güncellemeler:
alex'in neden oynatılmadıgı hakkında bir bilgisi olan var mı? yani sakatlk gbi bir drum mu yoksa aykt kocamanın tercihi mi ?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Alex aykut kocaman ın tercihi yüzünden oynatılmadı. Valla bu aykut la zor yoksa takım kaliteli kadroda zengin. Niye alex i oynatmadı krasic geç girdi stoch u neden oynatmıyo babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi hiç anlamadım. Ve biri bana sow u çıkardıktan 5 dakka sonra bienvenuyu neden aldığını söyleyebilir mi orayı hiç anlamadım sow u çıkartıp krasici soktu topal ı çıkarıp bienvenuyu .direk mehmet topal ı çıkarıp krasic i alsaydı bienvenuyu almayıp stochu falan alsaydı

1|0
    0|0
    • haklı olabilirsin evet. ayrıca madem öleydi alex'i sonradan oyuna alabilirdi mesela bienvenu'nun yerine. zaten girdkten sonra kuyt'la arkalı önlü oynadılar alexde kuyt'un arkasnda oynayabilirdi bence

• Resmen saçmaladı işte Aykut

Kızlar Ne Diyor 2

• kesin yeniliriz o zaman alex is bir fener bahce düşünemiyorum bi gs yi bile yenemedik halbüki anadolu takımlarından farkı yok.

0|0
    0|0
    • :) sen hayatı biraz geriden takip ediyosun zaten mac oynandı ve bitti yenildi zaten fb. Gs konusunda seninle tartsmya bile girmeyeceğim. saol yorm için :)

• koyu bi fenerbahceli olarak gsyi kucumsemenin garip oldugunu dusunuyorum. o kadar kucuk bi takım olsa ezeli rakibimiz olmaz.

• işte ben ezeli rakipte olarak görmuyorum kii fenerin karısında hiç bir takım duramaz..

• Ben dedim yenilcek diye :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• defansif oyun anlayışından dolayı defansif özelliği olmayan alex yedek bekletildi.fakat böyle bir matıkla çıksan bile geriye düştükten sonra alexi almalıydı

0|0
    0|0
  • alex sakat değil kardeşim yavaş tamam bnde bizde cok seviyoruz bizim için cok ayrı bi yeri var ama bizde mühim olan saglam orta saha alex yokken bile çok çabuk geci,len orta sahamız alex varken hiç yok gibi futbolda hücum ortadan baslar orta sahan kuvvettliyse karsında takım duramaz o yuzden oynatmadı zayıf oldugu için kadıkoyde oynar cunku ofans sırası biz de

0|0
    0|0
  • Alex'in ölüsü bile iş yapardı bu maçta. Yazık. Bir G.Saraylı olarak bu yenilgiye üzüldüm. Fakat izlediğim kadarıyla S.Moskova çokta üst düzey bir takım değil. Fener istanbul'da turu geçecek skoru alıp gruplara kalır tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • Bizim kötü emenike i görüyon mu birde gol attı bu adam daha düne kadar karabük sokaklarında gezerdi safranboluda gezerdi yurt dışına falan gideceğini bileydim bir resim neyn çektirirdim.

0|0
    0|0
    • kötü deglde şikeci dersen olur :) yoksa fb'nin şu anda onun gibi bir forveti bile yok :)

• aykut kocaman. defollllll!

0|0
    0|0
    • cok sevdıgınız aykut hocanıza neden bir anda bu öfke

• bende bir gs'lı olarak kişiliğini çok begenıyorum ama t.direktrluk becerileri sınırlı

• aynen öyle gs li kardeşim.

• aykut kocaman bir malsın

0|0
    0|0
  • Sakatlık yok

0|0
    0|0
  • boş kale ile ancak bu kadar oluyor

0|0
    0|0
    • Mert'in bugnki maçta kötü oynadıgını düşünmüyorum iki golde de hatası yoktu ve yan toplarda gayet iyiydi bugün. Mert'i begenen biri degilimdir ama bugun skora etki edicek bir davranısı olmadı bence

• ben top kaleyi tutmasın di,ye dua ettim

• 2-1 tehlikeli bir skordur bence 1-0 da tur atlar FB

0|0
    0|0
  • kralex

0|0
    0|0
  • Alex'i oynatmaması internette 2 haftadır dönen bir şey. Hem sow hem kuyt ikilisini oynatacaksa mecburen Alex kadro dışı kalacaktı.. Hatta bizlerde haftalardır bu konuyu tartışıyoruz keşke böyle yapsa diye ki yaptıda.. Alex olsaydıda pek bir şey değişeceğini sanmıyorum tamam Alex mükemmel bir oyun zekasına sahip çok iyi bir futbolcu ama yaşı ufaktan geçiyor artık.. Sürat yok oyunun dengini yakalamakta sorun çekiyor zaten geriye baktığımızdada kaç haftadır kötü oynuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...