2015 yılında ehliyet almak zorlaşacak diyorlar. Ne kadar doğru bir bilginiz var mı?

Ehliyet alacağım fakat bu sıralar hiç çalışacak, sınava girecek vaktim yok şu 6 ay. Zorlaşacak diyorlar, değişecek diyorlar. Ne kadar doğru? Yarın kaydolmalı mıyım?

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

• Aynısını abim 2008 de de öyleydi diyorlardı. Fajat bende stajer ehliyet vs korktugmdan gittim direk yazldm. Bu aralar cok fazla konuşuluyor. Ama kurstakilere sorduğumda var ama henuz değil hazirana kadar süresi var vs dedi

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Çalışacak birşey yok geçmiş sınavların sorularını çöz internetten online sınav şeklinde. hep aynı tarz sorular donup dolaşıyor tekrar soruluyor.

1|0
    0|0
    • Soru değil konu. 2 yıl boyunca yalnız binemeyeceksin arabaya yanında ehliyetli birisi olması lazım falan.

• Tamam iste bende diyorum ki o söylenti bayrağıdır var. büyük ihtimal öyle olabilir. simdi kolayken al uğraşma ileride

• Vaktim olsa hemen alacam da işte.. Neyse teşekkürler :)

• son birkaç yıldır böyle birşey var.

1|0
    0|0
  • Son beş senedir ehliyet almak zorlaşacak dediler, değişen hiç bir şey olmadı

1|0
    0|0
  • Bu sene öyle bişey olacak arkadaş dosyasını almamıştı. ve mektup geldi biran önce ehliyetinizi çıkarttın 2015 yılında zorlaşcak diye

1|0
    0|0
  • Ben 2010da aldım o zamanda oyle dıyorlardı bırsey olmadı

1|0
    0|0
  • şimdi bile zor zaten ehliyet almak. Ben de yazılı sınavı geçtim. Direksiyon sınavını bekliyorum.

1|0
    0|0
  • Dogruu

1|0
    0|0
  • Ben aldım ayın9da zorlaştırcaklar :D

1|0
    0|0
  • 15 senedir diyorlar onu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0