Ofsayt ne demek biri bana bunu açıklasın?

Beyler sanırım top sizdeyken önünüzde karşı takımdan biri olmayınca ofsayt oluyor doğru mudurr? :D

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bir takım karşı takımın kalesine hücuma kalktıysa ve hücumdaki futbolculardan biri tatlı su kurnazlığı yapıp kendisini rakip takımın en gerisindeki (Kendi kalesine en yakın olan) defans oyuncusunun gerisine atıyorsa ve o sırada ayağındaki topu karşı kaleye süren takım arkadaşı buna gol atması için pas attıysa yan hakem ofsayt verir. Çünkü buna ofsayt denir.

Tabi bu arada boşa konuştum. Bu anlattıklarımı anlayacak bir hatun evladı yok çünkü bu ülkede!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• www.google.com.tr/search

en kısa çözüm :D

0|0
    0|0
  • Karşı takım savunması çizgi halinde olduğunu düşünürsen sen atak yaptığında savunmalarının arkasında adamın varsa topu onların savunmasının arkasına attığın anda senin adamın hepsinden ilerideyse (kalecileri hariç) ofsayt olur

0|0
    0|0
  • maç izlenen bir ortamda erkeklerin sessiz kalıp kızların GOOOOOLLL diye bağırdığı sırada verilmeyen golün pozisyonuna ofsayt denir.

0|0
    1|0
  • Kankiler 3 deyince hep birlikte kaçıyoruz

0|1
    1|0
  • Vücudunun veya ayağının herhangi bir bölümünün rakibin kale çizgisine toptan ve son rakipten daha yakın olduğu anlamına gelmektedir. Kollar bu tanıma katılmamıştır. futbol baş, vücut ve ayaklarla oynanır. Eğer bunlar rakibin kale çizgisine yakınsa orda potansiyel bir avantaj vardır. Yalnızca kollar rakibin ilerisindeyse, kazanılacak bir avantaj yoktur..

0|0
    0|0
  • Valla hacı ben o kadarını da bilmiyorum :D sen gene iyisin :D

0|0
    0|0
  • Çok uzun mesele.. ama basitçe hücum yapılan kaleye kaleci haricinde hücum yapan takımın oyuncusu defans yapanlardan yakınsa ve kendi takım arkadaşından direkt pas aldıysa ofsayta düşmüş olur.

0|0
    0|0
  • boşver kızım böle şeyleri. git iki yumurta kır daha iyi :D

0|0
    0|0
  • O güzelim beynini niye. Boyle şeylere yoruyorsun bakalim;)

0|0
    0|0
  • :) futbola merakınız nedir boşver sen ofsaytı :D

0|0
    0|0
    • Yahu herkes soruyor ofsayt nedir diye açıklayınca da gülüyorlar...

• Sanırım anlatsam da anlicak gibi değilsin en iyisi sen boşver dedin:D

• öylede denilebilir :) yani tanımını bilmen maç izleme esnasında yerine oturmazsa o daha kötü :D

• Soyle anlatayim simdi kiz arkadasini ayarlanissin evde film izlicen hersey tamam binanin kapisindan giriyosun daire kapisina anahtari sokuyosun iste trubun ayakta o sirada bakiyosunki annen komsudan erken gelmis iste ofsayta dustun demektir

1|0
    0|0
  • yasal olmayan gol pası

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Futbolla ilgili birşeydi sanırım :D

1|0
    0|0
  • Açıkgözlük yapmayacaksın öyle kalenin oralarda :D

0|1
    0|0
  • burak yılmazı izle anlarsın

0|0
    0|0
  • Biliyorum ama anlatamiyorum :) bol bol mac izle ve futbol analizleri izle anlarsn :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...