Hangi oyunları tavsiye edersiniz?

Playstatıon 3 aldım. harry potter oyunu aldım. Gta arıyorum ama bulamadım ya :/ hangı oyunları tavsıye edersınız.yenı aldım dıye pek bı bılgım yok

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• link Benim için eskimeyen bir oyun.

0|0
    0|0
    • Bende alcaktım bundan.adam dedı 2 tl ye bıulgısayar oyunu var degmez bence bu kdr paraya dedı bende braktım

• sims 3 pcye indirin ya verilmez o kadar para onun serilerine :) ben full paket oynuyorum pcde orjinalinden farksız gibi.

Erkekler Ne Diyor 7

• crysis , call of duty

arma: armed assault bu oyunda çok kaliteli bi savaş oyunu içinde türk komandolarıda var komandoların telsiz konuşma sesleri türkçe kendini askerde çatışma ortasında gibi hissedebilirsin :D mavi bereli askerler skorsky helikopter g3 silah :D

0|0
    0|0
  • bolumsonucanavari.com diye bir site var, burada birkaç oyun videosu izleyip kendine yakın buldukların hakkında fikir edinebilirsin satın almak istersen seni yönlendirebileceğim bir yer de var

0|0
    0|0
  • pes 2012 den başka bişe oynamam ben.

0|0
    0|0
  • futbol oyunları çok gerçekçi oluyor

0|0
    0|0
  • God of war çokmu aşırı olurki acaba :D

0|0
    0|0
  • move uyumlu oyunlar

0|0
    0|0
  • Gel seninle bi pes atalım:) Oyunu ben getiririm:)

Blur ve pesi tavsiye ederim yinede sen bilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayırlı olsun ne kadara aldın?kardeşimde istiyorda xbox ps3 arasında kararsız kaldı.oyuna gelince valla pek anlamam ama resident evil 6 çıkacakmış 2-3 ay içerisinde onu al bence.o kadar bekleyemem diyorsan resident evil 5 gold yada resident evil operation raccoon city al çok güzel oyunlar.

0|0
    0|0
  • Futbol al çok zevkli :D:D Ben yeniliyorum hep diye abim benle oynamazdı ama ben çok severdim :)) Futbolu sadece psde sevdim zaten onun dışında gerçeğinden nefret ederim :))

0|0
    0|0
  • hâlâ varsa Tomb Rider al, çok sevdiğim bir oyun. 2002'de playstationda oynardım ben. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...