BU SENE SİZCE KİM ŞAMPİYON OLUR VE NEDEN_?

abi ciddi mantıklı futboldan anlayan arkadaşların görüşlerini bekliyorum :=)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• GS ya da BJK olur nedeni iyi futbol oynamaları en azından diğerlerine göre biz prendelli zamanında iyi oynamıyoduk ama Hamza hoca ile birlikte zevkli maçlar izledik BJK ilk başlarda daha iyi futbol oynuyodu son haftalarda biraz düştü futbol olarak ama yinede iki takımdan biri olmalı bu sene inş biz oluruz. Bu arada Türkiyede herzaman iyi oynayan hakeden şampiyon olmuyo buda bir gerçek GS ya da BJK dışında x takım şampiyon olursada şaşırmamak lazım ona doğru gidiyo lig.

0|1
    0|0
    • bursa ya da arkadan toparlanıp gelen bir anadolu takımı olabilirmi trabzonu teknik direktörunden oturu olsun istemiyom zaten... olamazada ikinci yarı başlarlar maçları satmaya

• Sanmıyorum bu sene bir anadolu takımı şampiyon olsun ama olursada sevinirim açıkcası Bursa olduğunda çok sevinmiştim.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• En iyi top oynayan takım Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe olur. Besiktas iyi top oynuyor ama hrr sezon besiktas aynı. Ilk yarı barcelona ikinci devre antalya gibi oluyor. Galatasarayin yönetim vs teknik direktör sıkıntısinin bu sene tamamlanamayacgni düşünüyorum. Fenerbahce de cok güzel top oynamıyor ama puan durumunave ffikstürr bakarsak derbilerimizn hepsini oynadik. Ikisi dışarda. Daha kendi stadmzda oynayacgmz derbiler var. Fenerbahceliym

0|0
    0|0
    • takım içinde sanki birbirini sevemmezlik kopukluk var gibi yabancılar diego falan caner turk futbolcular herkes ayrı tel gib ama beşiktaş sakatlık ve avrupa felan yorgunluk yaşamassa daha tehlikeli gibi fenerbahçeden

• Dediğim gibi besiktas ikinci yarı aynı performansi gösteremez

Yükleniyor...