Burun kanamasının sebebi stres mi?

Bu ara sık sık burnum kanıyor, durduk yere hem de.

Bir şeyle uğraşıyorum, bi bakıyorum burnumdan bir şey akıyor; kan.

Üniversiteyi başka şehirde kazandım, hem ailemden hem sevdiğim insanlardan ayrılacağım. Bu ara bunu çok düşünüyorum. Stres mi acaba sebep?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Stres de bır etken ama mutlaka doktora bır görun :) Geçmıs olsun :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben de kendimi bildim bileli ilkokuldan beri burnum kanıyor. Özellikle yazın kanıyor. Kışın kanamıyor. Sıcaktan olduğunu düşünüyorum ve küçükken doktora gitmiştim. Pek bir çözüm bulamadı . O yüzden burun kanamasını önemsemiyorum. Kılcal damarların çok hassas olmasından olduğunu sanıyorum.

0|0
    0|0
  • burun kanamasının bır cok sebebı olabılır ama encok rastalanan sorun ya burunda kılcal damarlardan bırınde catlama oluyor yada yuksek tansıyon.bence bır kbb uzmanına gorun

0|0
    0|0
  • bazı insanların burada bazı birtakım , birkaç manasında da kullanılabiler

burunun içindeki kılcal damarları çok hassas olur. sıcak havalarda kan basıncının yükselmesine paralel olarak kanama olayları artış gösterir...

0|0
    0|0
  • stres de olabilir ama yinede bir baktır istersen çünkü bir arkadaşımdada vardı burunda bazı sinir damarları var onlarda çatlak varmıs onu lazerle yakıyorlar kanama kesiliyor

0|0
    0|0
  • panik yapmadan derhal tanıdıgın bildiğin bir doktora.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• canım tıbbı ilgilendiren bir konuda bence derhal doktora görünmelisin stres deriz başka bişey çıkar allah muhafaza

1|0
    0|0
  • aynen canım benimde sık sık burnum kanamaya başladı bu aralar nette biraz araştırdım bunun iki sebebi varmış biri yaşlılarda sık görünen türden diğeri ise gençlerde sık görünürmüş gençlerde sık görüneni burunla oynadıgında olurmuş.

0|0
    0|0
  • sıcak , damar genişlemesi,çatlaması

0|0
    0|0
  • streste olabilir ama çok sık yaşıyosan sebebi kılcal damar çatlaması olabilir o damarda özel bir müdehaleyle yakılıp durduruluyo

0|0
    0|0
  • Stres, sıcakta kalma, burun karıştırma alışkanlığı, nezle, kan sulandırıcı ilaçlar... Hepsi de olabilir

0|0
    0|0
  • doktora bir görün ama streste bir etken

0|0
    0|0
Yükleniyor...