Auranızı ölçün ne anlama geldiğini söyleyeyim. Ne dersiniz?

Işığı kapatın elinizi beyaz duvara uzatın ve parmaklarınızın arasına odaklanın önce şeffaf sonrada bir renk göreceksiniz onuda buraya yazınız

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• ben merak ettim şu an :D beyaz duvar yok uçuk pembe var bide loş ışık olsa olur mu?

0|0
    0|0
    • ısıgı kapatsan? :D yani öyle bisey cıkmazsa ben karısmam yapmısken tam yapalım değilmi :D

• üstatlarda görülmektedir. Eflatun tonuna doğru kaçtığında yüksek ruhsallığı ve canlılığı, leylak rengi tonuna doğru derinleştikçe de şefkati ve özverili bir kişiliği simgeler. O, Tepe Chakra’ nın tepesinde bir yumurta şeklinde kendini göstermektedir. Üstadın tekamülü esnasında pozitife doğru ilerleme oldukça da oradan yayılarak ışık aracılığıyla bütün aurayı doldurarak, kendini hissettirir.

• ehe :D çok çabaladım ama valla değdi :D bravo bana ağzına sağlık

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Gözlerimi kapadım ve kendimi elimi beyaz duvara uzatırken hayal ettim. Parmaklarımın arasındaki renk kırmızı oldu.

0|0
    0|0
    • Bu rengin dahilinde olan tonlamalar gözle görülebilen en düşük seviyedeki titreşimsel frekansa sahiptirler. İkili bir doğanın sahibidir. Pozitif hallerinde mesela parlak ve berrak olduklarında ısıtıcı, sıcak enerjili, coşkulu özelliklerin sahibidir. Negatif hallerinde ise asilik, hırçınlık, isyankarlık, öfkeli tutum, kötü niyetlilik, yıkıcı tavırlar hatta nefrete kadar varan özellikleri taşırlar. Fakat kırmızı renk çok koyu tonda ise asil davranışlardan yoksunluk, egoistliğin göstergesidir.

• Koyu kırmızı renk aynı anda ihtirasında işaretçisidir. Sisli bir görünüm alırsa ihtiras titreşiminin kirli ve sağlık dışı olduğu manasına gelmektedir. Özünde kahverengi ton bulunan kırmızı renk korkunun; kahverengi ton koyulaşarak siyaha döndüğündeyse negatif titreşimli niyetin habercisidir. Kırmızı rengin içerisinde hafif sarımsı tonda bir renk olması halinde istem dışı duygu ve istekleri sergilemektedir. Açık kırmızı renk sinirli bir yapıyı simgeler. Parlak, berrak kırmızı renk tonu ise canlı

• sanatçı ışığı dediklerinden mi

0|0
    0|0
  • Nayır Nolamaz Göremiyorum

0|0
    0|0
  • İşık olmayan ortamda ben nasıl göreceğim ışık saçıyorsak o başka:)

0|0
    0|0
  • Şimdi boşvir aurayı falan ya :P

0|0
    0|0
  • Siyah.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim duvarlarım mor ama olmaz mıı? Ayrıca ben karanlıktan korkarım zaten elimin arasında ışık görürsem uyuyamam :D

0|0
    0|0
    • olur belkı bılmıyorm.bıraz ısık bırak o zaman ne diyeyim

• Pek uymadı belki 1-2 şey. Ben yanlış gördüm sanrıım

• şu an ki ruh halın bu olablr baska zaman baska renk cıkablr.ben sınırlıyım ve siyah cıktı

• Beyaz duvar olmak zorunda mı? Nitekim tavandan başka beyaz bir yer yok evde.

0|0
    0|0
    • bir dene ama ısıklar kapalı olsun

• ışık kapalı zaten şimdi. Hava iyice kararsın da bakıcam bi. ama sonucunda bişi çıkmazsa bozuşuruz:P

• sen konsantre ol yeter :D

• parmaklarımın arasında siyah rrenk görüyorum ?

0|0
    0|0
    • olablir.benm siyah renkden parmaklarımı görememıstım

• Elim kayboluyor lan! O.o

0|0
    0|0
    • evet aynen simsiyah görmeye baslamıstım

• mavimtrak mor.duvarlar yeşil.

0|0
    0|0
    • Potansiyel: Başkalarına karşı sorumluluk

Aurada mavi, çivit mavi tonda renge doğru koyulaştıkça sadık bir kişiliğe, dini inançları olan birinin karşımızda olduğunu haber verir.Sıcak, şifa veren ve doyurucu bir renktir. Taban rengi çivit mavisi olan kişiler genellikle insanı yardım konularıyla ilgilenirler. Başkalarına yardım etmekten ve sevdiklerini çevrelerinde görmekten hoşlanılırlar. Sevdikleriyle beraber çok mutludurlar. Hayır demeyi başaramazlar ve bu yüzden de çok istismar edilirler. İşle

• hiç alakası yok devam etme.

• MENEKŞE MORU :

Potansiyel: Tinsel ve Entelektüel gelişme

Kırmızı rengin ve mavi rengin karışımlarının oluşturduğu mor menekşe rengi çok yüce ruhani hedefleri ve ruhsal gücü simgelemektedir. Ruhsal tekamül yolunda çok ilerlemiş birinin aurasında menekşe rengi ağırlıklı olarak görülür. Taban Rengi menekşe moru olan kişiler yaşamları boyunca tinselliklerini geliştirirler. Öğrenmeye ve bilgelikleri arttıkça auraları da genişler ve parlar.O hep asil bir kişilik yapısını, kraliyet rengini temsil ett

Yükleniyor...