Passolig nasıl bişey anlatımın z?

Maç biletinde passolig olayını anlamadım ben fenerbahçe ankaraya gelince gidebilirim yani senede 1 onun için passolig mi almam gerek passolig nasıl bişey anlatımın z

Not : dalga geçmeden yanıt veri n

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Fanatik fenerbahçeli biri her maçına giden biri olarak anlatym. 15 tl ücret karşılığı eğer kargo evine getirecekse 20.50 kuruş pttye pasolig çıkartmak istiyorum diye gideceksin. Ama bundan önce internetten başvuru yapman lazım tabi. Pttye para yatırdktan sonra işleme alıyorlar. Kartın basima gidiyor. Kartın geldiğinde pttden atm den veya veznelerden para yükleyebiliyorsun içine. Diyelim bilet 30 tl. Kartina pttden 30 tl yükle. Passo. com. tr ye gir. Biletin pasolig kartının içine yükleniyor. Sonra kartını gösterip guvenliklerden geciyorsun. Sonra kartını okutup maca giriyorsun. Tanışabiliriz :D :D

0|0
    0|0
    • Maça gitme sem de passolig alabilirmiyim alırsam eğer istediğim zman bilet yukkletebilirmiyim

• Benim cüzdanımda duruyor şu an kartim. Istanbuldan balikesir fb maçına giderken kullanmstm ondan sonra kullanmadim. Diyelim fenerbahce bu hafta bilet çıkardı gidip pttyr para yatırıp passo. com. tr den biletimi kartima yükletip macima gidebilirim

• 20 lira birşey alsan birşey kaybetmezsin.
    Bildiğin iş yeri kartı gibi düşün o olmadan, içeri giremezsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...