Türk kızlarının güzel giyindiğini düşünmüyorum

ben türk kızalrının güzel giyindiğini düşünmüyorum..benimle aynı fikirde kaç kişi var

Güncellemeler:
bayanlar çok özürdiliyorum bentürkızlarının çoğunlukla güzel giyindiğini düşünmüyorum yazacaktım..kusura bakmayın hatamı düzeltiyorum
az önce marinada kuzenimle oturduk kahve içtik öyle havalı havalı yürüyen süslenmişler giyinmişlerki sanırsın dünya güzeli podyumda yürüyor halbuki görüntü kokoş

0|0
31|30

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 30

• Evet haklıısn hepimiz tipsiz , kıllı , kısa , pigme , tipsiz giyinen orta dünya kızlarıyız ...

4|2
    1|2
  • herkezin düşünce özgürlüğü var saygı duyarım:) aksine bende çok güzel giyinen biriyim..türk mü değilim ne:)

2|1
    0|1
  • Aman illa bir Türk kızlarına laf edeceksiniz..

Herkesiz kendi tarzı..güzel giyinenler de var kötü giyinenlerde..hem kime göre? neye göre?.

Farkında mısın Türk kızları diyerek kaç milyon bayandan bahsettiğini?..hepsinin giyinişi hakkında bir fikrin var sanırım?.

Peh.

2|2
    0|1
    • ya ben genelleme yapmak istememiştim ama sanırım yazarken atlamışım

• Allah allah..=D hiç bulaşmayacağım.

• Herkesin zevki başka, karışamayız ki. Bana çok acayip gelen kıyafetler bazılarına düzgün geliyor. Bence bir bayan, eğer kendini güzel hissetmek istiyorsa, fiziğine göre giyinmelidir. Zevkler yine ona ait olmalıdır fakat fizik de göz önünde bulundurulmalıdır.

Ama benim gördüğüm Türk kızlarının yarısı fiziğine göre giyinmiyor.

1|0
    0|1
  • katılmıyorum.sen buralara gelen turistlerin tiplerini görüyo musun? :))

2|1
    0|1
  • Sana kötü gelen başkasına güzel gelebilir. Mesela ben de resimdeki kıyafetlerini eleştirirsem son derece vasat diyebilirim.

1|0
    0|0
    • orada üzerimde duran kıyafete senin maaşın yetmez ..ki zaten orası köy oldugu için köye göre fazla bile giynmişitm ;)

• bildiğin 30tllik pant 15tllik gömlek ya la bu :))

• Hahaha güldürdün beni maaşım yetmezmiş :D Noldu Türk erkeği çok mu zoruna gitti? :))) Ha bu arada pahalı olan herşey güzeldir yani öyle mi? Zihniyete bak ya. Sen ne giyersen giy tipten kaybediyorsun bi kere aynaya bakmayı denemeni tavsiye ederim :)))

• asla kabul etmiyorum ben nevşehir kapadokyaya çok yakınım yani binlerce turisti bir arada görürürm sürekli . o giyimleri ne öyle ya kirli bir şort eski bir askılı badi ve hatta sütyen askılarının kirden rengi dönmüşlüğünü söylemek bile istemiyorum .ama nedense bizim burdaki yabancı hayranları peşlerinden ayrılmaz ama ben onların nelerini beğendiğini çok iyi biliyorum da neysee

2|0
    0|1
    • onların yürekleri kadar türk kadınlarıonda yürek yok..nedir bu avrupa kızalrını kıskançlığınız anlayamıyorum..

• bu nasıl bir zihniyettir ya? elin gevurunu Türk kadınından üstün tutmak ne demek? şu düştüğünüz durumdan utanın! başka bi şey söyleyemiyorum. bunları o kızları çekemediğimden falan değil sana acıdığımdan söylüyorum, zavallı..

• doğru söze alkışş :D

• Herkesın zevkı kendıne göredır kımseyı yargılayamazsın

2|0
    0|1
    • bizim burda amacımız yargılamak değil,burda fikirlerimizi paylaşmak

• bence arkadaş düşüncesini söylemiş yargılamamış

• teşekkür ederim fatihmt

• aa nie türban altı stretch jean ne kdr modern ve seksi druo ama nie öyle diosuuunnn?:(

1|0
    2|1
  • ee olabilir sen sıyah kotunla ve mor gıbıı bı gomlekle şık olduğunumu sanıyorsun papucumun marinasında kahve içen pilli bebeği :D

1|0
    0|0
  • Neden hep genelleme yapilir ? Cok merak ediyorum...

Ozaman bende genelleme yapip, Türk erkeklerini hic kibar bulmuyorum deyip kaciyorum - ADIOS ! :)

0|0
    0|0
    • türk erkeklerin kibarlığınıu hak ediyormu türk bayanalrı hiç düşündünüzmü

• neden komik duruyoum oradan

• Boşver, herkes zevk sahibi, zengin, fit ve uzun olacak diye bir şart yok.Elbiseyi taşıyamamak suç değil.

1|0
    0|0
  • az onceki gizli kullanıcı ; bende bazı erkeklerin kötü giyindiğini düşünüyorum hatta cogunun..

2|0
    0|1
    • haklısınız,size katılıyorum ,ama erkeği güzel gösteren yanındaki kadındır unutmayın

• böyle olmasndan nasıl oluosa olsun

• :)

• türk erkekleri çok mu güzel giyiniyor .? yada o çok beğendiğiniz ruslar almanlar ? bırakın bu işleri

3|1
    0|2
    • rusların güzel giyinmesine gerek yokki onlar zaten güzeller

• rus veya alman kızları ile kendinizi kıyaslamayın adama gülerler ;)

• :) haklısın.. hatta turistlerin çoğunu görüyorum, sanki bu adamlarda giyim zevki yok diyorum.. ama işte fizik var... ona bişey diyemem :)

• Katılmıyorum. Gariptir ki, yurtdışında yaşayan yaşıtlarımdan çok daha uyumlu ve şık giyindiğimi düşünüyorum aksine. Senin etrafında güzel giyinen bayanlar bulunmamış demek ki.

2|0
    0|1
    • güzel giyinmek ayrı şık olmak ayrı ,çok özürdileyerek söylüyorum orasını burasını ortaya çıkarmak ayrı,

• yaa kimisi öyle giyiniyorki yanlış tabir kullanmak istmiyorum siz anladınız öyle giyiniyor sonra diyorlaki erkrkelri bize asılıyor .yada iç çamaşırı görünecek şeklde giyiniyorlar .kimiside rengarenk giyiniyor.düzgün yakışanı giyen çok nadir.zaten bahsettiğim gibi amacım asla genelleme yapmak değildi

• bilgisizlikle alakalı. giyinmeyi bilen biliyor, ben bilmem mesela. kokoş olmamak için de uğraşmam güzel giyinmeye.

ama bilmediği halde biliyorum deyip uğraşanlar var. bitsinler.

1|0
    2|0
  • vücuduna göre giyineceksin.Moda kurbanı olan çoktur ama böyle de kötülememek lazım

1|0
    0|0
  • herkesi aynı kefeye koymuşsun ama:) kötü giyinende vardır iyi giyinende zevk meselesi

1|0
    0|0
    • yaa lütfen artık sağlı sollu gelmeyin :( ben güncelleme yaptım ama :(yanlışlıkla genelleme yaptım hatamı düzelttim

• bu konuda genelleme yapmak cok sacma olmus bence

2|1
    0|2
    • aslında ben eksik yazdım haklısınzı az öncede ifade ettim..hata bende

• Türkün de Amerikalının da kötü giyineni vardır çok genelleme yapıyorsun sanırım...

1|0
    0|0
  • Bazıları öyle..

0|0
    0|0
  • Modadan anlamıyorlar demek ki :)

0|0
    0|0
  • çok ayııp :D ne güzel giyiniyoruz işte

0|0
    0|0
  • kime göre neye göre çirkin giyiniyoruz bakalım

1|0
    0|0
  • Turk insanı genel olarak modadan alakasız giyindigi icin cok sorun degil.

0|0
    0|0
    • aslında modaya uymaya çalıştıgı için..rüyasultan bu sitede en zeki bulduğum bayansınız ..

• Moda kavramının Türkiye'de gercekten oldugunu düşünmüyorum ama...

Söylediklerin icin tesekkur ederim... Ne desem bilemedim simdi... :)

Sagolsun varolun.

• sanki eksi verdiklerinde incilerim dökülecek ağzıyla eksi verdirmek isteyenide yeni gördüm

0|0
    0|0
  • komplex yapcam yine ya.kötü mü giyiniyorum acaba :S

0|0
    0|0
  • aynı fikirdeyim, giderek de daha kotuye gidiyor bence...

0|0
    0|0
  • katılıyorum. ama hepsi değil çoğunluğu

0|0
    0|0
    • tabikide çoğunlu ben genelleme yapmadım

• aynen.direk katılıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Haklısın, gerçekten giysi ve de makyaj alanında çok kötüler. Ya hiç makyaj yapmazlar ya da maymuna dönünceye dek makyaj yaparlar, sırf dikkat çekmek için tuhaf giysiler giyerler, fiziklerini iyi değerlendirecek bir makyaj ve giysi kombinasyonunu bir türlü tutturamazlar... Buna rağmen havalı havalı yürüyerek bu açığı, zevksizliği örtbas ettiklerini sanıyorlar. Sürekli üstünü başını çekiştirerek yürüyen kızlar çok. Madem o giysi içinde rahatsızsın neden giyiyorsun, ben de bunu anlamıyorum. Sırf hava atmak için mi? O berbat giysiyle ne havası atıyorsun ayrıca? Ben modacıların o abuksabuk tasarımlarını giyin demiyorum, Avrupa'dakilerin giyim kuşamına bakın, nasıl sade doğal abartıdan uzak, bi de bizimkilere bakın. Özetle, kompleks yuvasıyız (Erkekler de süper giyiniyor demiyorum, soru kızlarla ilgili)

0|1
    0|0
    • yane değilmi sana benden bol ++++++++++

• Kızlar okursa eksileyecek :) Ha bir de birkaç yıl önce İstanbul'da bir Avrupalı sosyete düğünü vardı, sosyete demeye bin şahit ister, adamlar nasıl sade böyle, görsen bizim köyden sanıp muhabbet edesin gelir. Bi de bizim sosyetelere ve onlara özenen kızlara cikslere tikilere bak, peeh suratlarında hayır yok. Kibir ukalalık iticilik dizboyu

• Dünyadanın bütün ülkelerind eiyi giyinen kız da vardır fena giyinmeyen de vardır kötü giyinen de vardır. herkesin tarzı kendine. o yüzden Türk kızları da aynıdır. istedigi gibi giyinir. yakışsa da yakışmasa da. bu onların tercihi bence.

0|0
    0|0
  • dogru söylüyorsun, türk kızları kendine yakışanı giymiyor falanca mor renk almış giyor bende giyerim dediğinde flim kopmuş oluyor hele birde iki çocuk yaptıysa tapuyuda almış oluyor tamamen kendini bırakanlar çogunlukta hele iç anadoluda yaşayan bayanların çoguda hamur türü yiyeceklere düşkün, aşırı kilo alıyor ön, önden çıkıyor arkada arkadan çıkıyor fizigine bakmıyor birta tayt giyor kendine yakıştıgını sanıyor, evet ,türk bayanların , erkeklerinin çogu giyinmmesini bilmiyorlar sadece üstleri kapatmak için herhalde

0|0
    0|0
  • sitedeki kızlar seni parçalar:)

0|0
    0|0
  • yok hayır ya çoğu giyinmeyi bilmiyor belli bir kısmıda güzel olsa bile sırf giyiminin berbat olmasından itici oluyorlar, tabi sadece iyi giyinmesini bilmemeli bakımınıda yapmasını bilmeli, aynı zamanda kadınsı özelliklerini etkilemek istediği erkeğe fark ettirmeli, bunları yapmadıkları takdirde abaza takımının sevgilileri olacaklar, çünkü onların tek dikkat ettiği şey kız olmanız, ama kaliteli erkekler bu şeylere dikkat edeceklerdir. konu dışında ama alakalı bence

0|0
    0|0
  • bence genelleme yapılmamalı. manisada kızların gayet güzel giyindiğini düşünüyorum genel olarak. Genelleme yaptım galiba:))

0|0
    0|0
  • valla ben öyle düşünmüyorum çünkü bana göre güzel olan sana göre kötü olabilir bana göre kötü olan sana göre güzel olabilir yani tamamen zevk meselesi o yüzden bir şey diyemem he bu arada senin kıyafetinde bana göre çok sıradan hele sakal ölüm felaket o ne öyle ALLAH aşkına..

0|0
    0|0
  • bence soruyu şu şekilkde sorman daha mantıklı olurdu, kendinin güzel giyindiğini sanan türk kızları aslında saçmaladığınızın resmidir :)

0|0
    1|0
  • güzel giyinende var abest gıyınende ama şu kural var turk kızları çok havalı kendını begenmıslikler haddınden fazla o acıdan dogal olalım .kızlar :)))))

0|0
    0|0
  • Paraları yok paraları.

Kıçı kırık bi Waikiki'de bile en abuk pantolon 60 lira olmuş, haberin var mı?

0|0
    0|0
  • giyinenle değil soyunanla ilgiliyim

0|0
    0|2
    • ama duüşünce hoş değil ama rica ediyorum,düşüncenize saygı duyuyorum yine de

• çoğu özenti giyimli ama iyi giyinelerde var ve bu kızlara özel değil erkeklerde böyle bir moda olur hepsi aynı ayakkabıyı aynı pantolunu giyer ve bu hem özentilik hemde görmemişlik

0|0
    0|0
  • hacı turk kızlarından bahsedıyorsun ya cok kapalı oluyorlar yada cok acık kısacası altı parıs ustu mekke gıbı gıyınıyorlar heheheh

0|0
    0|0
  • türk kızları evet çok kasıntı kendileri yabancı kızlar o kadar güzeller ama hiç kasmazlar kendilerini

0|0
    0|0
  • feysbuk soruları da baydı artık. ''X olan kaç kişiyiz'' diye sorup ortak toplama çabası niye, toplanıp dövecek miyiz güzel giyinmeyen kızları? hayıdır..

cevap: seninle aynı fikirde değilim.

0|0
    0|0
  • özentiler bir grup kafasına göre olanlar bir grup aklı başında olanlar bir grup sırasına göre %

70 / 30

70 / 30

30 / 70

kötü ve iyi

0|0
    0|0
  • Orasını burasını açınca güzel olduğunu sanan zihniyet bu düşünceden kurtulmadıkça, o kötüledikleri kezban bile onlardan daha güzeldir !

0|0
    0|1
  • giyinmek için giyinmiyolarki zaten, sırf gösteriş şahşah olsun diye giyip oralarını buralarını açıyolar, sonrada pufff her yer abaza dolu, ee haklısın kaşarsporun taraftarı ateşli olur.

0|0
    2|0
  • çoğu güzel giyiniyor bence dostum.

0|0
    0|0
  • Güzeller güzel evet güzel giyiniyor...

0|0
    0|0
  • Bir çoğu çıplak gibi zaten . Giyinmiyorlar ki !

0|0
    1|1
  • Bence gayet güzel giyiniyorlar

0|0
    0|0
  • işte bunu dedinnn ve büyük bir hata yaptın dostum=)

kafanı iyi kolla))

0|0
    0|0
  • aynnen katılıyorum bide bi havalılar yolda sanki onlar için ölüyorum

0|0
    0|0
  • giyinmiyolar tabii..

0|0
    0|0
  • Bazı kadınlar gerçekten giyinmeyi biliyor bunu başarabilen kadın Türkiye'de ve dünyada çok azdır!

0|0
    0|0
  • Türk kızlarına eleştirel yaklaşan eller kırılsın

0|0
    0|0
  • İçindeki önemli.

0|0
    0|0
  • 5 kişi var.

0|0
    0|0
  • Giyinenleri yetiyor bana.. Biraz zeka ısı giyinmek