İlk aşkı olduğunuzu düşündüğünüz veya size bunu itiraf eden birileri var mı?

Hayatınızda ilk aşkı olduğunuzu düşündüğünüz birileri oldu mu hiç? platonik olarak veya size itiraf ta etmş olabilir :) kaç kişi var böyle? varsa güzel anılarınızı paylaşırsanız sevinirim:)

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• arabaya notlar bırakan biri vardı,onu beğenmiyeceğimi düşündüğü için not yazıyormuş ..ilk aşklar 17-18 yaşlarda yaşandığı için mantıken ben ilki değildimde ,neden böyle bir yol seçmiş anlamadım.. aşk var ama aşık ortada yok:) genede saolsun milletin diline düşmüştüm..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir kisinin; ilk aski, ilk sevgilisi ve ilk birlikte oldugu insan oldum. Resmen kabus gibi birsey. Sunu ogrendim kadinlar yillar gecse de ilk askini unutamiyor. Evlenmesine ragmen karabasan gibi hep uzerimde. Allah'a dua ediyorum; esiyle kavga etmesin, tartismasin. Her zaman mutlu olsun. Yoksa mutsuz oldugunda direk bana sariyor. Umulmadik yerden tekrar hayatima dahil olmaya çalışıyor.

0|1
    0|0
  • bana da ilkokulda mektup yazan bi kız vardı hoşlanmamıştım ama hiç kırmadım da öyle baya bi mektup yazmıştı :) sonra hep aynı otobüsle okula gittiğimiz bi kız vardı sevimli de bi kızdı o da benden hoşlandığını söyletti arkadaşlarına onla da çıkmadım. ne kötüymüşüm lan ben :)

0|1
    0|0
  • evet hatta bunu itirafta etti bende kendisini sevdigimi söyledim ama sevgili olabilecek kadar cesaretli olamadik sadece sevdigimizle kaldık..

0|1
    0|0
  • 3 kişi oldu, sonrasında da vicdan azabı duydum.

0|1
    0|0
  • Ben gittim sevgilime dedim ilk aşkımsın benim dedim ilk sevgilimdi çünkü ve çok seviyodum ama bu ona ezik bir durum gibi geldi heralde 1 hafta sonra terk etti beni :D e tabi ilk sevgili 18 yaşında olursa böyle olur :D

0|1
    0|0
    • aahha ama serseriyim bir sürü karı kızla takıldım deseydin favori oldurdun

• aynen öyle dostum

• ezik olarak görmüş maalesef. öyle olsa bile hiçbir kıza bunu diyeceğimi sanmıyorum. kendini rakipsiz olarak gördüğü an çekim biter bence. önüne sürekli bir çekim ve rekabet sunmalısın ki ayrılmasın. kadınlar böyle maalesef. kartlarını açık etmemek lazım. çok zampara olduğunu sürekli kızların sana ilgi gösterdiğini görse çok çok kıymetli olurdun onun için.

• Ortaokulda ve lisede platonik olarak hoşlandığım birkaç çocuk vardı ama tabi homofobik bir şehirde yaşadığım için söyleyemedim, içimde yaşamak zorunda kaldım. Ama hoşlandığım çocuğu görünce kalbim yerinden çıkacak gibi atıyordu.

0|0
    0|0
  • İstanbul gibi yerde zor ya :)

0|1
    0|0
    • başka illerde ilk ilişki yapıp geliyolar dimi ahaha :D

• O yüzden direk gelirime bakan bende kızın giderine bakarım.

• ahaha iyi laf tuttum :D

• yıllar önce komşu kızına, neden daha sık görüşmüyoruz, şeklinde bir mesaj attım, ertesi gün çıkmaya başladık :((

1|0
    0|0
  • İlk aşkı olduğumu söyleyen 3-4 kişi oldu ama hiçbirine inanmadım.

0|0
    0|0
  • valla sözde hepsi öyle diyor ama gel gelelim benden sonrakilere de öyle diyecekler muhtemelen.

0|1
    0|0
  • ben ettim ebemin bir kulak arkası kaldı.

0|1
    0|0
  • bu konuda şanslıyım sanırım. 2 kişinin ilk aşkı oldum. Taptaze samimi duygular... Ama zor, tecrübesiz oluyorlar ve kısa zamanda herşeyi hata üstüne hata yaparak tüketebiliyorlar

0|1
    0|0
  • Sevgililerim ilk aşkı olduğumu söylemişlerdi! Yalanlarını!...

0|1
    0|0
Yükleniyor...