Plates kilo verdirir mi?

Merhabaaa ben şimdi iki sorunu size sormak istiyorum 😊
1-Plates yapıyorum ve kilo vermek istiyorum 5 kilo vermem gerek ocağa kadar 🙈 plates kilo verdirir mi ve neler yaparsam göbek ve iç bacak sorunum ortadan kalkar?
2-plates yanında neler yaparsam farkedilir bir forma girerim çok çok acil zayıflamam gerekiyo noooolur yardım edin beyler bayanlar :)
Ve tabi bana spor alanıyla ilgili alakalı kişiler mesaj atarlarsa çok çok çok sevinirim. Unutmayın 5 kilo boru değil yardım ediiiin🙏😍🙈
Şimdiden teşekkürler 😊

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi pilates sıkılaştırma egzersizlerini kapsar buda kadınlar için biçilmiş kaftan demektir evet kilo verdirir yanında da cardio yapıp beslenmeyi oturtabilirsen düzenli sağlıklı beslenmeyi istediğin fiziğe kavuşman çok uzun sürmez tabikide kilo vermek için yaktığın kaloriden daima 300-500 az alıcaksın ki vücut bunu yağlardan karşılasın

0|0
    0|0
    • Cardiodan kastın mesela neler spor salonuna gitmiyorum evde yapıyorum baya olmayan karın kaslarım ağrıyo yani bacaklar felç hele :D

• Ekstra yürüyüşte yaparsam olur mu iki haftada 5 kilo sizce 😔 abur cubur hiç yemiyorum artık

• 2 haftada 5 kilo olmaz :) yani olsada sağlıklı olmaz haftada 1 kilo vermen daha sağlıklı senin için şimdi bir anda düzen değiştirmek metabolizmayı şaşırtır bu ne kadar iyi bir durum olsada bazen kaslarından yersin... Sana bir tüyo vericem Glisemik indeksi düşük gıdalarla beslen acıkma olasılığın azalsın yani uzun süreli götürebilesin :) kan şekerini ne kadar düşük tutarsan hem daha zor acıkırsın hemde gün içinde yağ yakarsın

Erkekler Ne Diyor 3

• evet, verdirebilir ama en iyisi yürüyüş

0|0
    0|0
  • pilates kilo verdirir, patates kilo aldırır.

0|0
    0|0
  • Kilo vermek için koş plates esneklik sağlar

0|0
    0|0
    • Koşmak alt bacak kaslarını çok çalıştırıyo ya hani benim baldırlarım var ama allahtan az yürüsem?

Kızlar Ne Diyor 6

• pilates kilo verdirse de hızlı kilo verdirmez ama sıkılaştırır ve inceltir. biraz da diyet yaparsan olur

0|0
    0|0
  • Evet verdiriyor fakat bende incelmeme ragmen kilo kaybim pek olmamisti. Sonra anladim ki kasa donmus o kilolar :) ozellikle bacak cok calistigim icin kas oldu bayagi

0|0
    0|0
    • Ben şimdi 57 kiloyum 52 kilo olsam yetiyo bana yani ne yapmalıyım sence platesin yanında napsam aşırı kilo kaybım olur 🙈

• Ben ekmek hiç sevmemde yemem de :D
      Ama su nerdeyse hiç içmiyorum ya

• O zaman kolay kilo verirsin. Bol su icmen gerek ama unutma

• Kardiyo çalış plates uzun kasları geliştirir çok güzel sekillendirir

0|0
    0|0
    • Spor salonuna gitmiyorum yürüyüş yapsam dicem onda da ygs lys illeti başımda ne yapsam acaba 🙈

• Evet verdirir ama bırakma sonra yine alırsın arkadasımdan biliyorum

0|0
    0|0
  • verdirir

0|0
    0|0
  • ben pilates yoluyla kilo almaya çalışıyorum:)

0|0
    0|0
    • Yaaa bende vermeye çalışıyorum gitmiyo kilolar 🙈

• Hem sıkılaşmalı hemde zayıflamalı bişeyler lazım bana🙈😂

• iyi bir spor salonunda yardımcı olurlar diye düşünüyorum:s

Yükleniyor...