Sizce spor sonrası beyaz ekmek tüketilebilir mi?

sizce spor sonrası bir dilim beyaz ekmek tüketilebilir mi?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• profösör canan hanıma sorarsan ekmek yemeyin diyo... :) sen spor yapıyon muhakkak diyette yapıyondur.. tam buğday ekmeğinden 1 dilim yee . ben yiyiyorum şahsen :)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• spor sonrası yaktığın kaloriyi geri kazanmaman için elma ve ananas öneririm sana. spordan sora ilk önce bunlardan birini tüket. aradan 15-20 dk sonra yemek yemeden bir bardak su iç. ekmek yeme ihtiyacını törpülemiş olacaksın. bunu 2 hafta içinde 10 gün mutlaka yapmanı öneririm. biizm spora salonu için gelen tüm bayanlara bunu yaptırdım ve herkes hayatından çok memnun

1|0
    0|0
  • Ağırlık antrenmanı yapmıyorsan önermem yapısı gereği undur ve GI değeri yüksektir yani kana çabuk karışan karbonhidrattır kalitesiz olanlardan ama ağırlık yapıyorsan öneririm kana çabuk karıştığı için cardiodan ibaretse spor yaklaşma bile

1|0
    0|0
  • Ekmek yeme hiçbir türlü.

0|0
    0|0
  • Tüketilir

0|0
    0|0
  • cavdar ekmegı yemenı tavsıye ederım

0|0
    0|0
  • Sakıncası yok ama 1 dilim baslayip komple yeme :D ashdhdhd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Spordan sonra ilk 15 dakika bişeyler yemelisin. Mesela evde kepek yok kepekten 2 dilim yiyosan evde de beyaz ekmek varsa git 1 dilim ye. Ama sana tavsiyem kesinlikle proteinle beslen karbonhidratı sadece meyvelerden al bu ekmek pilav yulaf falan bunlardan uzak dur

1|0
    0|0
  • Yiyop de butun sporu cope atmak istemyz dimi

1|0
    0|0
  • ekmek kilo yapar bilirsin :)

1|0
    0|0
  • Hayır tabiki. Mümkünse bişe yenmeden uyuyun.

0|0
    2|0
  • tüketme beyaz ekmekler çok sakıncalıymış ve iştah açıyormuş bence tam buğday ekmeği yemelisin

0|0
    0|0
  • tuketen var ama tuketmemek en sağlıklısi. sonucta fazla karbonhidrat

1|0
    0|0
Yükleniyor...