Terslenmekten ve reddedilmekten korkuyorum. Ne dersiniz?

Uzun bir süredir, tanıdıklarımın ve arkadaşlarımın olmadığı bir şehirde bir sınava hazırlanıyorum dolayısı ile okul kurs iş ve benzeri bir ortama giremiyorum (en azından sınava kadar) ve sevgilim yok, ama yalnız da kalmak istemiyorum Size sorum hiç tanımadığınız birinden otobüste, sokakta, vapurda gelen teklifi nasıl değerlendirirsiniz, mutlaka geri mi çevirirsiniz. Ben kadıköy eminönü vapurunda, yolculuk daha sakin ve ortam geniş olduğu için bakışlardan tepkileri daha iyi ölçebileceğimi düşünüyorum.Hoşuma giden birinin yanına gidip tanışmayı teklif etmeyi düşünüyorum. Tabi terslenmekten ve reddedilmekten de korkuyorum. Ne dersiniz?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• konuşmak için bahane bulman şart. Kıza gidip"tanışmak istiyorum, senden hoşlandım, gezelim çıkalım vs" dersem bitarafı kalkar. Ne demişler kıza seni seviyorum dediğin an onu kaybettiğin andır. Konuşmak için bahane bul kıyafeti saçı genelde başarılı olur, artık çapkınlığı bıraktığımdan sana %90 başarılı olan cümlemi söyleyebilirim. kızın yanına gidip uygun yüz ifadeni takınıp " iyimisin rengin attı bembeyaz oldun bişeye ihtiyacın varmı" şeklinde yaklaşırsan ve iyi bir oyunculuk sergilersen kız aynasına baksa bile o an kendini hasta ve ilgiye muhtaç hisseder. Kendisiyle ilgilenen bir erkeğin yanında hastalıklı göründüğünü düşünen kız duygusal açıdan zayıflamış olacaktır kızın bu zayıflığından yararlanıp azıcık ilgi gösterip geyik muhabbetine vur burada kilit noktalardan biri kızın seninle ilgilenmesini sağlayacağın ve telefon vermesine sebep olacak bir özelliğinin olması, örneğin ben kızına göre dans ederim, kaya tırmanışı yaparım, motor kullanırım çok kitap okurum bunlar hep 2 kişiyle yapılacak/paylaşılacak işler. bu özelliğinden bahsederek telefonunu alacaksın. sonra işin gerisi hava durumuna ve size kalmış:) haydi başarılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim başıma gelmişti afalladım yani beklemiyordum çünkü haliyle iyi günler deyip yoluma devam ettim =))

0|0
    0|0
  • Tepki buyuk olabilir,durduk yere sapikkk diye bagirmaya baslayabilir...

0|0
    0|0
    • Ya tabi hemen atlamıycam. Önce bakıcam uzun uzun o da bakarsa ifadesinden bakışlarından olumlu bir şeyler sezinlersem yanına gidicem tanışmak istediğimi söyliycem..sarkıntılık etmiycem tabikide ;) saygı çerçevesinde

• bencede göz temasını uzun süre iyi tut numaranı bir kağıda yaz ve ver bir dahada peşinden gitme eğer senden etkilenirse seni arayacaktır araamazsa boşver başkasında dene illa tutar biri

0|0
    0|0
    • numaranı elle 100 ufak kağıda yaz önüne gelene ver illa biri arar. Fotokopiye girme sakın ki değer vermişin anlık yazmışın gibi olsun

• Kafana çanta yiyebilirsin :D

0|1
    0|0
  • Denemekte fayda var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Konusmak icin iyi bi bahane bulman lazim baska turlu olmaz

0|0
    0|0
    • Hakkında hiçbir fikrin olmayan biriyle ne konuşabilirim ki, direk niyetimi belli etmeyi düşünüyorum

• Peki baskan kizma, ama kizlardanda yardim bekleme bosuna 7 gun once sormussun cevaplar bu kadar iste allah yardimcin olsun ne diyim

• yok kızmak yok abi..eyvallah iyi dleklerin için..farkındayım zaten cevap vermemeye devam ettikçe vazgeçmeyi düşünmeye başladım... cevapbile vermeyecek kadar değersiz gördüler baksana ;))

• Kanka sen beni ekle bende senin durumdayım konuşalım :)

0|0
    0|0
  • korkmana gerek yok heralde. birsine senden hoşlanabilirim hoşlanıyorum gezelim dersen (tabi gelip bakarmısınız olmaz :) ) daha az tepki alırsın ama sor bi önden felan. konuşarak başla. ilk günden bile diyebilirsin duruma göre ama aşığım deme (yalan olur) ( herkes senin gördüğün gibi görme eyilimine girer yansıtırsın )

0|0
    0|0
    • bi sakıncası yok yani dene denemeye devam et ama direk başlama o zaman tanımadığın insanların seni farklı tanıması var

Yükleniyor...