Bugün oynanacak Fenerbahçe Spartak Moskova maçını kim kazanır ve kimler gol atar?

Ever fenerbahçeli trabzonlu beşiktaşlı galatasaylı spartak moskovalıda varsa herkesin yorumlarını bekliyorum bu arada maçta kuyt sow krasic ve emenike gol atarmı yada diyer gol atacağını düşündüğünüz isimleri yazın ve elbette maçı kimin kazanacağını da sorunu esas kısmı o

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• fenerbahcem alır diyorum ama taktikler cok eskimeye basladı. saldırgan olmak lazım artık biraz daha.

0|1
    0|1
  • fenerbahçe kazanır.

0|0
    0|0
  • spartak elbette

0|0
    0|0
  • spartak mos

0|0
    0|0
  • moskova ...

0|0
    0|0
  • oo milyoner olmuşun, tutmuş baksana Fenerbahçe maçı :)333

0|0
    0|0
  • oo milyoner olmuşun, tutmuş baksana Fenerbahçe maçı :) 22

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• beraberlik olur

0|0
    0|0
  • her ne kadar fb yi sevmesemde avrupa maclarında kazanmasını isterim sonucta işin ucunda mılli dava var türk bayragı var gönlümüz fb nın yanında ayrıca diğer bizi temsıl eden takımlarımızında

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe turu geçer

0|1
    0|0
  • spartak movkova

0|0
    0|0
  • valla kadromuz her ne kadar çok güzel bir kadro haline gelmiş olsada ben pek ümitli değilim.. kadıköyde hertürlü alırız diye düşünüyorum anca Fenerbahçenin kendine güvensiz yavaş korkak futbolu korkutuyor beni.. Türkiyenin en iyi pas yapan takımına bi haller oldu bu sezon...

0|0
    0|0
  • emenike ne yaptı öyle : D: D geçmiş olsun tüm fevlilere

0|0
    0|1
  • önemli olan rövanş rövanşta bol gol olur bugünkü maça benzemez.

0|0
    0|0
  • bence tek farklı moskowa alır.. öyle oynadık iddaa da :)

0|0
    0|1
    • sana şans dilemek isterdim*fb li olduğum için dileyemeyeceğim:D bu arada hangi takımlısın

• yapcak bişe yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...