Fenerbahçenin son dakika penaltıları cidden şike mi?

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz. Yani Şike falan?

Güncellemeler:
Fenerbahçeli olarak Hedef Bir Milyon Penaltıya çok gülğyorum. :D:D
Zorunlu guncrlleme. Ben fenerbahceliyim ama fenerbahceliyim diyede yapilan her yanlisa goz yummam yumamam. Yani ak partili olup ta tayobin her calmasina goz yumanlar gibi

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• 41 maç sonra 2 penalti alabilen bir Beşiktaş ile hemen hemen her maç penalti alan Fenerbahçe'nin penalti'larin şike olup olmadigini tartismayalim bile! Kesinlikle tamamen şike'den!!

1|4
    0|0
    • katılıyorum + artıladım

• Bir fenerbahçeli olarak beni de rahatsız etmeye başladı.

• O kadar cok hakkimiz yendi ki su 3 sezondur bir Beşiktaş'lı olarak diyorum! Artik Fener'lilerin de buna sesini cikarmasi gerekiyor diye dusunuyorum... 41 maç sonrasi sadece 2 penalti diyorum... Yenilen hakkimizi sen dusun.!

• sen fenerbahçelisin he bizde inandık fenerli olduğuna en iyi görüş seçmenden belli kimin fakesisin sen :)

0|1
    0|0
    • Ben fenerbahceliyim 3 temmuz surecini dr olumune tartisirim ama bu yil fenerbahceye son dakika verilen penaltilar biraz canimi sikti. Bu yil kesim bir seyler var. Ayroyeeten komeenkn fakesi degilim bugun kayit oldum daha

• bizde bıktık şu fakelerden en iyisi şikayet edelim yönetim kapatsın yoksa bitmeyecekler her takımdan çıkıyor böyleleri

• Bir fenerbahceli olarak karsit gorusleri begenemem di mi? . Mizahi severim ki saygi cercevesinde oldugu muddetce mizahin rengi yoktur. Bazi olaylari kavrayabilmek icin fikir olgunlugu gerek anlasilan o sende pek olusmamis.

• hepsi doğru karar bide fb nin şike olayı var bikere tek taraflı şikemi olurmuş biz kimle yaptık şikeyi onuda söylesinler gtleri yiyosa hadi bkm

0|0
    0|1
  • Sorduğun soru mu ki. Şike yapmak işiniz olmuş artık:D

1|0
    1|0
  • Net penalti adam elle engelliyor topu ve son 10 yilin en cok penalti atan takimlarini arastr bir gs 1. ci sirada yaz gogleden bak

0|0
    0|0
  • uyduruktan penaltılar son zamanlarda çok dikkat çekiyor artık aynı pozisyona fırat penaltı vermedi

0|2
    1|0
    • Ben burak yilmazin her pozisyonuna onyargili davranirim. Simdiki pozisyonu penalti olsa bile dogerleri bariz degildi. Tipki bu sezon gokhan gonule verilen penalti gibi.

bu fenerli sözde bunların yüzünden bir gün gidecem siteden

• bir takim tutarak degil bir insan olarak cevap ver. Gokhan gonulun sezon basinda ki penaltisi penaltimiydi

Erkekler Ne Diyor 12

• Son dakika penaltıları
    Verilmeyen ofsaytlar.
    Ekstra verilen artı uzatmalar
    Herşey FB için yapılıyor daha ne yapsınlar (: (:

2|2
    1|0
  • Şikemi fila o konulara hiç girmicem günah alamam umuyorumki öyle değildir ama Fenerbahçeye verilen uyduruktan penaltılar artık hemen hemen her takımın canını sıkmaya başladı Babam bile ntv sporun altında geçen yazıda kaç kaç olduğunu öğrendiğinde Fenerbahçelidri kendisi dakika 86 penaltıdan 1-0 görünce direk tepkisi tüh bunlara yinemi penaltıdan izlemek lazım şimdi birde dedi Fenerli olarak sen düşün objektiftir babam mesela Aziz Yıldırımıda hiç sevmez ama arada makara yapıyo benle 4 filan :)

1|0
    0|0
  • Futbol 80 dakika olsaydı fener küme düşerdi :D

1|2
    0|1
  • Xper 1 lerin ortalığı bulandıran sorularından gına geldi artık

1|0
    0|0
  • 1 değil 2 değil her maçta penaltı var nedense hepsinde son dakikalar ağırlıklı ve penaltılar ya maç berabere iken ya da fener gerideyken veriliyor. Hiç önde giderken penaltı kazanmıyor nedense. Bu kadar da tesadüf olamaz. Tamamen fenerin hükmettiği bir federasyon var. Adam hakemleri tehdit ediyor bizim şişko başkan üstünden kaç gün geçiyor çıkıp kınıyorum diyor. Bu aziz bu demirören oldukça bu kirli futbol iğrenç oyunlar devam edecek. Fenerli sayfalarda galatasaray şikeci diyor. Misal dünkü maç çoğu fenerli %10000 penaltı diyor fenerist diye sayfa çıkmış kaleci penaltı değildi Burak yere attı kendini diyor. Ya o sayfa ve kaleci kör ya da biz penaltı ne demek bilmiyoruz. Fenerin o kadar boktan penaltıları var verilen bizim aldıgımız kalecinin vücuduyla giriyor futbolcuya ve güya şike yapan biz oluyoruz. Onlara göre fener bahçe sütten çıkmış ak kaşık. Ulan insan bu kadar anlamaz olamaz. Her maç penaltı veriliyor. Bu futbolcular mal mı penaltı yapıyorlar?

0|0
    0|0
  • ne koymuşuz ya hepsi nasıl ağlıyor hala içlerinde ateş korkuyorlar bizden nasılda ağlıyorlar nasılda yanıyor içleri nasıl nasıl onlar 4 yıldız olacak diye üzülüyorlar nasıl bizi sevmedikleri halde bize tapıyorlar
    nasıl bizim kölemiz oluyorlar nasıl nasıl nasıl
    boşunuza bir taraflarınızı yırtmayın biz nedersek o oluuuur

1|0
    0|1
  • Beşiktaşın neden penaltıları verilmiyo acaba 25-30 maçta anca 1 penaltı ayıp olmasın diye feneve gelince son dakikaya kadar 0-0 dk.85 te baktı yenemiyo hemen bir penaltı maçı kazandırıyo takıma yani fenev kazanmıyo hakkıyla maçı hakemler kazandırıyo maçı eminim her Beşiktaşlı böyle düşünüyodur...

0|0
    0|0
  • Şike değilde ne. ?
    Her maç 1 penaltı garanti

0|0
    0|0
  • Bakın kardeşim ben Fenerbahçeliyim, evet sürekli maçlarında penaltı veriliyor çünkü ileride topu çok iyi oynayan bir takım, ayrıca hakemlerde insan sonuçta hatalı görebiliyorlar..

0|0
    0|0
  • peki burak yılmazın kendini atmasına rağmen penaltı almasına ne diyosun?

0|0
    0|1
    • O pozisyon penaltıydı senin takımın olsa penaltı değildi dermiydin vicdanen

• Ben burak yilmazin her pozisyonuna onyargili davranirim. Simdiki pozisyonu penalti olsa bile dogerleri bariz degildi. Tipki bu sezon gokhan gonule verilen penalti gibi.

• ne sandin yavrum

0|0
    0|0
  • Hakemler ile 12 puan kazandı fener daha ilk yarı bitmeden.

1|0
    0|0
Yükleniyor...