Acaba vücudum yerinde mi?

Yaklaşık 3 ay oldu vücut çalışmaya başlayalı acaba şuan ki halim nasıl yorumlarınızı bekliyorum. link

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• sadece chest mi çalışıyorsun? resimde quadriceps ve calves göstermemişsin!ellerinin durusundan dolayı karın kaslarını göremiyorum ama sanırım pek özen göstermemişsin onlara da,yinede yağlı göbekli bi görüntü yok!adonis,abdominal ve yan karın çalışmanı tavsiye ederim!onlarsız vücut sadece iri olur,üstünü çıkartınca havası gider!kolların geniş ama parçala biraz!biceps ve triceps kaslarını ayırmalısın!sırtın dönük olmadığı için ve kas çıkarmadığın için tam anlaşılmıyor sırt kasların ama biraz daha trapez çalışsan fena olmaz sanırım ama abartma yoksa omuzların düşük gözükür!kanatlar biraz kenardan çıkmış,3 ay için yeterli olabilir.göğüsler de fena değilyanlız kollar biraz vücuda iri kaçmış!dengelemek için omuz kalışmalısın!deltoitlerin 3 kas başını da ayrı ayrı kalıştır,o zaman omuzların daha güzel gelişir ve daha ornatılı üçgen bir görünüm elde edebilirsin.nasıl bir vücut istediğini bilmiyorum ama dediklerimi yaparsan daha iyi olur!3 ay,takviyesiz spor salonunda yapılmış spor olarak bakıldığında fena değil,daha orantılı yapabilirdin ama güzel!gelişimin hızlanmasını istersen takviye önerebilirm!işin özü;spor güzeldir, durmak yok yola devam,daha güzel olacak inş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sevmedım ben

1|1
    0|0
  • iyi bence :D

0|0
    0|1
  • kollara çok mu çalışmışsın ne :D

0|0
    0|0
    • Omuz ve Kol aynen :)

• onun boyu 1 90 ama :P

• Bi adam filmlerinde hep der ya Hallederizzz :D

• olmamış daha .

0|0
    0|0
  • astral seyahatte cisimleri hareket ettirmeyi başarabilmiş birini sormuş olmasını bekliyordum:(

0|0
    0|0
  • kas mı hani nerdee?

0|0
    0|0
    • orda 3 ay yazıyo 3 yıl degıl 2 gunde gelısım olmaz sadece şu an ıcın sordum kaslıyım demedım

• nasılmış ...

0|0
    0|0
  • vücudum ...

0|0
    0|0
  • aktan bahsetmiyorum melonun da olmadığı gs ortasahasına mmm

0|0
    0|0
  • aktan bahsetmiyorum melonun da olmadığı gs ortasahasına nnnnn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bende 1 aydır yapıorum

normalde ne paylaşıon bize ne derdim de insan heves edio yaparken gelişimi görmek için

ben haftada bi resim cekiorum 1 sene sonra hepsini arka arkaya slideshow yapacam

from hımbıl to 300 spartan

0|0
    0|0
  • yüzünü niye karaladın, resmi üsten kırpsaydın :D

0|0
    0|0
  • 3ay ıcınde vucut kendını hafıf hafıf gostermeye baslar.u spordan goruntu beklemek ıcın enaz 6ay ugras vermen gerekırkı az az bellı olsun.şu anlık hafıf hafıf hatların gorunmeye baslamıs.ıyı beslen ve duzenlı sporunu yap 1sene sonra cok degısıeceksın

0|0
    0|0
  • kardeşim kusura bakma ama sen buna vücut mu diyosun ve 3 ay çalışmışsın,yanlış anlama sadece fikrimi söylüyorum seni kesinlikle aşalamıyorum..yeni başladıysan bir süre devamlı istasyon hareketlerini yapmalısın..kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • Ben sadece 3 aya göre nasıl demiştim çok bişe olmadığının farkındayım yorum için teşekkür ederim

• vücut çalışmak hayatımda gördüğüm en boş iş savaşa mı gidecez? ne gereği var ki. tamam spor filan yapılır da özellikle kasım olsun filan diye takıntılı olanları hiç anlayamadım

0|0
    0|0
  • Bence gayet iyi çalışmayı bırakma daha iyi hale gelecektir...

0|0
    0|0
  • Kafanı çok çalıştırmışsın. Kıvılcımlar yangına sarmış sonrasında..

Yanmış bitmiş kül olmuş!..

0|0
    0|0
  • iyi

0|0
    0|0
  • Biraz daha kol, kanat ve göğüs çalışman gerekiyor. Hem vücut daha yeni toparlamış kendisini.

0|0
    0|0
  • yeterince seksidir heralde

0|0
    0|0
  • İyisin 3 aya göre.Ancak biraz daha emek lazım.

0|0
    0|0
  • biraz bronzlaş ne öyle süt gibi :) üzerine göğüs kıllarınıda alırsan belki kızlar asılabilir

0|0
    0|0
    • 3 ay olmuş bi 3 ay sonra yine koyarım resim kıl olayı içinde konuştum da erken dediler şuanlık :)

• yerinde

0|0
    0|0
  • Daha çok isten gardaşcığım bu arada sana taviye yalnızca kolları değil ve başka yererini de çalış (güçlü bir gövde ama çirpi bir bacağın olsun istemiyorsan) ve en önemlisi kendine hoca tut kendi kafana göre çalışırsan vücudunu iyi geliştiremezsin ben de vücut çalışıyorum ve hocam var ve kaslıyımda bu arada 3 ay az bir süre en az 6 ay gerekir salona gittiğinin belli olması için

0|0
    0|0
Yükleniyor...