Erkekler ve bayanlar bir elma`nın yarısı mıyız sizce?

erkekler ve bayanlar bir elma`nın yarısı mıyız sizce yok birimiz marstan birimiz venüsten mi

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Sorun kaldırılmış buraya yazmak istedim.

Yaşarlar ama ancak kendilerini kandırırlar. Her nefis ölümü tadacaktır. Öldükten sonra dirilme var. Allah'ın huzuruna çıkıp hesap vereceğiz. Allah'a iman etmek insana hem dünyada hem ahirette mutlu ve huzur dolu bir yaşam sunar. Neden o zaman inançsızlar da ruhsal sorunlar daha fazla görülüyor? Çünkü Allah'a inanan, O'na dua eden ve tevekkül eden insanların, diğer insanlardan hem ruhsal hem de fiziksel olarak daha sağlıklı olmalarının sebebi, yaratılışlarına uygun davranmalarıdır.

"O gün yüzler ışıl ışıl parlar. Rablerine bakıp-durur. O gün, öyle yüzler vardır ki kararmış-ekşimiştir. Kendisine, beli büken işlerin yapılacağını anlamaktadır." (Kıyamet Suresi, 22-25. ayetler)

"O gün, öyle yüzler vardır ki apaydınlıktır; Güler ve sevinç içindedir. Ve o gün, öyle yüzler vardır ki üzerini toz bürümüştür.

Bir karartı sarıp-kaplamıştır. İşte onlar da, kafir, facir olanlardır." (Abese Suresi, 38-42. ayetler)

0|0
    0|0
    • evet teşekkür ederim bu site tuhaf adamlar bana hakaret ediyor ben terbiyem koruyorum ceza bana kestiler soru kaldırdı beyinsizler

• Sana hakaret edenleri engelle ve sikayet et. Bu tarz sorulari genelde kaldiriyorlar. O kadar sacma sapan sorularin olmasina ragmen.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

• İkimiiizzz biiir fidanıııın gülerr açan dalıııııyııızzz!

0|0
    0|0
  • En iyisi biseksüel olmak :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...