Olayların genelinde kalbinizin sesinimi dinlersiniz yoksa mantığınız mı ağır basar?

Olaylara genel olarak yaklaşım tarzınız nasıldır mantıkmı yoksa zayıf nokta olan kalbinizmi..?

0|0
103

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• kalbimle :/

0|0
    0|0
  • mantıklıyımdır =( ne zaman kalbime kulak versem yalnız kaldım :D böyle giderse de bi başıma hık mık gidicem köpeciğimde beni yicikk =/

0|0
    0|0
  • Genellikle kalbimin sesini dinlerim ve yanılırım.Başkalarına akıl verirken benim düştüğüm hataya düşmesinler diye mantıklı hareket etmelerini tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • çoğu zaman mantık

0|0
    0|0
  • Mantık. Kalp çünkü biranda olan birşey sonradan pişman olma olasılığı çok yüksek duygular insanı yanıltır herşey o an ki durumuna bağlıdır. Ama mantık ise düşünüp doğru karar vermede önemli etken sonradan pişman olma olasılığı daha düşük.

0|0
    0|0
  • Kalbinin sesini dinlediginde kanatan cok oluyor,en iyisi mantiktan sasmamak...

0|0
    0|0
  • hep duygularıma yenik düşmüşümdür

0|0
    0|0
  • mantık

0|0
    0|0
  • mantığı dinlerim ama her zaman kalbimin istediği ni yaparım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İkisinde dinleyip doğru bir kara vermek daha iyi sadece kalp aptallık olur sadece mantık merhametsizlik olur o yüzden ortasını bulmak en iyisi

Benim gibi merhametli bir aptal olmak her zaman kazanırsın emin ol...

Karşındakini de üzmeden doğru yolu bulursun

0|0
    0|0
  • Belirli bir döneme kadar herkes kalbiyle hareket eder. Ama belirli bir dönemden sonra iş bir anda mantığa döner bence.

0|0
    0|0
  • mantık diyor ve bu soruyuda bu şekilde savuşturuyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...