Beşiktaşlı sinan engin Balçova takımının G. Saray'dan 9 yemesine ne gerek var? haklı mı?

Sinan Engin: "Kupa statüsü çok kötü. Balçova takımının G. Saray'dan 9 yemesine ne gerek var? Balçova takımı G. Saray ile oynamamalı"

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Katılmıyorum aslında bu görüşe çünkü kupada olsun bazı bilinmeyen takımların şehirlerin maçına büyüklerin gitmesi ordaki taraftarında büyük takımları izlemesi şehir açısındanda insanlar açısındanda iyi oluyo diye düşünüyorum açıkcası düşünsene GS Tokatspor ile oynuyor maç günü o şehrin havasını hatta 3 gün önceden girerler yılda birde olsa böle maçlar derin düşünürsek güzel bence süslü.

1|0
    0|0
  • Galatasaryli olarak kesinlikle katiliyorum. Turkiye kupasi tek mac elemeli olmali diger turlu boyle amator takimlara fark atarak tadi tuzu kalmiyor.

2|0
    0|0
    • Galatasaray paf takımıyla oynadı ama

• 1. lig takımları bir grupta oynamalı diyorsun :)

• Soyle anlatayim. Turkiye kupasi eslesmleri tek mac olsun. Birinci lig takimlari belli bir turdan dahil olduktan sonra illa en alttaki takimlarla eslesmesi sarti kaldirilsin. Gerekirse daha ilk turlarda galatasaray-fenerbahce derbisi olabilsin. Anca heyecan bu sekilde saglanir. yoksa galatasarayin fenerin besiktasin anca ceyrek finalde karsilastigi bir sisteme karsiyim.

• Onla oynama bunla oynama kimle oynucaz acaba

1|0
    0|0
  • liverpool'dan 8 yediklerinde de "adamlar acımıyor" demişti :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence oynamalı sonuçta balçovalı oyuncuların galatasarayla bırakın resmi maçı hazırlık maçı bile hayal olabilir onlar için ama bu sayede birilerinin kendini gösterme fırsatı olabileceğini düşünüyorum

1|0
    0|0
    • sana katılıyorum hemfikiriz yani :))

• hasta galatasaraylı olarak çok yakından takip ediyorum maçlarını :) hatta mayıs ayındaki son beşiktaş maçına istanbula gitmeyi düşünüyorum :)

• adam haklı gerçek bişey dedi diye beşiktaşlı sinan engin mi oluyor fanatik olmayalım

0|1
    0|0
    • sinan engini araştır o adam Beşiktaşlı olduğunu söylüyor ki aleni olarak

• zaten polemiğe girince yorumlarımız cut diye kalkıyor

• yoo benim kalkmıyor ki :)
      ben gerektiği yerde tartışırım kimseyle futbol konusunda tartışamam

Yükleniyor...