Teknik direktör bayan olursa böyle olur çözüm yolunu bilen var mı (Picturesiz)) (-1 li) ?

Evet baylar bayanlar ladys and centilmens her neyse işte ya uğraştırıyorsunuz beni :D:D

Bu sezonun başında bizim amatör futbol takımının başına bayan bir teknik direktör geldi ilk gün gittim yanına tanıştıkbir baktım antrenör ile konuşuyor;

Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim; şöyle seksenlerin
modası puanlı bir şeyler diktireceğiz topçulara. Hem o renkler de ne öyle? Çok iç karartıcı canım. Yok mu şöyle lila ile şeker pembesi falan? Ay, ne de güzel olur!

Diyor baktım bizim takımı concon takımı yapacak karşı çıkacaktım her neyse ertesi gün maç vardı girdik maça oynadık çatır çatır yenildik maçın ortasında gelmiş diyor hakeme

Ay hakem bey; tamam maç berabere bitti ama uzatmalara götürmeseniz olmaz mı? Akşama Nalan'lar
gelecek de eve gidip portakallı kek yapmam lazım.

Yaw nasıl bir teknik direktörsün kekini maçın ortasında yaptı :D:Dd Maçın sonrası geldi moral düzeltmeye çalışıyor. dedim Her takım maç kaybedebilir! Siz niçin ağlıyorsunuz Nalan hocam?
Maça ağlayan kim ayol? Geçen hafta
aldığım kolyemi düşürmüşüm statta. Ona ağlıyorum ben...
Dediği an ben delirdim.2. maçtada yenildik gelmiş diyor
Takımda bir uğursuzluk var. Geçen ay kahve falında görmüştüm aslında bunu. Artık kurşun mu
döktürürüz bilemiyorum ama kesin göze geldik, kesin.
Baktık çözümü yok guizayı transfer edelim dedim antrenöre söylemiş antranör dedi oyuncuya paramız yetmiyor

Ne demek paramız yetmiyor? O oyuncuyu mutlaka almamız lazım. Kredi kartına 12 taksit yapmazlar mı?
Yanında da sağ bek İhsan'ı alın; kadroda çeşit olsun.

Diyor... Başkanla konuştum alın bunu buradan diye başkanada diyorki;

Ama sayın başkanım, liseden arkadaşım Perihan'ı tribünde görünce dayanamadım işte!.. Tamam, maçla
hiç ilgilenmemiş olabilirim ama bizim sınıftaki Serpil de eşinden boşanmış biliyor muydun?

Yahu ben ne yapayım şimdi takım takım değil güzellik merkezine döndü yaw :(( Fatih terimi felan getiremiyormuyuz? :((

Güncellemeler:
@Hürrem1020
@Ohadiyorummm
@Celibuunumben
@Julieeetttt
@Sametiedi
@Rusasigi
@Dünyaveİnsan
@themarmarasea
@leyyllaa
@Nemsi
@Sonmermi
Alın götürün bu karıyı butakımdan :(
@TonqueFu kardeşim seni unuttum D:D:D sana özel for :Ddd

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Ahahahaha ulan manyakkk yaaaaa kredi kartina 12 taksitte haykirdim benn @mammamiaa
    @Bazengeliyorlar
    Sizde gelin yavvv

0|2
    0|0
    • Ben okudum knkaaaaaa

• Mahmut abeyy gel bura halay çekeyozz :D

• Ahahahah karaiki daglar cenderme cenderme @Julieeetttt

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...