Arkadaşlar istediğiniz mp3'ü nerden arıyor ve indiriyorsunuz?

arkadaşlar şarkıları nerden arıyor ve indiriyorsunuz ? ben burdan indiriyordum link ama bazılarını bulmuyor yada buluyor ama indiremiyorum sorun oluyo

Güncellemeler:
çattık ya internetten indirip dinlemek hırsızlık olmuş duydunuz mu? hey Allahım yarrabim yaaaaa

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben youtubeden indiriyorum. Youtubedeki şarkının linkini flv2mp3.com a yapıştırarak videoyu mp3 olarak indirebilrisin. Tavsiye ederim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bak en iyisi ares link

burdan indir kur sonra istediğin şarkıyı indir en iyi yanı şarkıların kalite farklarıda var benım indirdiğim en küçük şarkı 7 mgb ses kalitesi hep yüksek oluyo

1|0
    0|0
  • ares müzik film vs vs dosya paylaşım proğramı

1|0
    0|0
  • Utorrent kullan.Orjinal kalitede rahatlıkla nbulbilecegin bir program.Özellikle yabancı şarkılar için tavsiyemdir

0|0
    0|0
  • çok kolay. youtube de o klibi buluyorum youtube indir sitesinden indiriyorum. sonra mp3 e dönüştürüyorum. çaktın mı

0|0
    0|0
  • Azeri sitelerinden indirmede. boxca var abuk subuk konuşmalar ekliolar parçanın içine. Parçanın içinde sürekli FALANCA.ORG diye konuşup insanı dinden imandan çıkarıyorlar :s

0|0
    0|0
  • emeğe saygı diyorum

0|1
    0|0
  • bearshare veya emuleden indiriyorum...

0|0
    0|0
  • hırsızlık yapmayın...

0|0
    0|0
    • ne hırsızlığı ya :D

• benim sana karışmak gibi bir niyetim yok olamazda haddim değil ben sadece doğru bildiğimi söyledim sen yanlışta ısrar ediyorsun ne diyebilirim ki bu kadarına istemeye istemeye şapka çıkartırım saygılar

• ben google da şarkı adını yazıp sonuna boxca yazıorm öyle buluorm genelde

0|0
    0|0
  • youtubemp3 yaz google ve indir isediğin şarkıyı youtube dan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...