Mersin İdmanyurdu Kalecisi Nihat Adam Gibi Sözünde Durup Kaleciliği Bırakacakmı Acaba?

Mersin kalecisi Nihat dünkü penaltı pozisyonu için bir kişi bu pozisyona penaltı derse Kaleciliği bırakıcam demişti dün net bir şekilde o pozisyonun net penaltı olduğunu söyledindi üstüne birde dün 2 net penaltımız verilmedi acaba Mersin kalecisi bu sözlerinden sonra kaleciliği bırakacakmı yoksa dansöz gibi kıvıracakmi?

Güncellemeler:
O kelimeyi sana kız olduğun için söylemedim futbol bilgin kısıtlı bunun senin kız olmanla alakası yok bu sitedeki Gsli kızlar benim arkadaşlarımdır, kardeşlerimdir birçoğu benim kadar futbol bilgisine sahip olmayabilir konumuz bu değil önce Sneijderle başlayayım kaç gol attı bize falan demişsin ya Sneijder ligde 2 tane Fenerbahçe derbisi oynadı toplam 3 tane füze attı kaç tane füze atmasını istiyorsunuz anlauamadimki

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bırakmaz bu ülkede verilen sözleri tutan az kişi var. Ben anlamıyorum %100 penaltı olan pozizyona nasıl böle iddalı konuşabiliyor kaldıkı chedcounun kafasında servetin kolu açık %100 penaltı ölede dendi zaten birde Burağın pozizyonunda adam voleybol oynadı alehimize faul çaldı oda net penaltı diğer pozizyonlar tartışılır.

0|1
    1|0
    • Chedjou nun pozisyonunu görmesi yinr zordu ama Burakin rakibini ittiğini söylediği pozisyon komedi

• Ruca ederim. Hamza hoca çok iyi bir tercih olmuş ama bana göre kadro konusunda biraz yanlışlar yapıyor özellikle Hamza hoca geldiğinden beri Melo ve Sneijder de ciddi bir düşüş var Sneijderi sadece Arsenal maçında beğendim o da 2. yari forvet arkasına geçtiği için yani sol kanat oynayacak oyuncu degil Hamza hoca geldiğinden beri Sneijder farklılıklarını göstermiyor sıradan bir oyuncu gibi

• Cift forvetle cikinca otomatikmen solda oynuyo 4-4-2 de olumsuz etkiliyo bireysel olarak.

Kızlar Ne Diyor 4

• sizin futbolcunun sabri penaltı değil demiş
    bide kalecinin kaleciliği bırakmasını istiyorsunuz bunu siz karar veremezsiniz melo gibi hırsız burak gibi futbolcuların bırakması gerekirken nihat mı bırakacakmış güldürmeyin beni
    melo selçuk inana kırmızı verilmeliydi amaVERMEDİ hakem
    http://i.hizliresim.com/g4yXpb.png bu pozisyonada VERMEDİ hala nihat kaleciliği bıraksın biz hak ettik deyin 3 maymunu oynayın fanatikten gözünüz kör olmuş yazıktır ya
    http://i.hizliresim.com/4Z8l8G.jpg sneijder bu hareketine ceza gerektiriyor bakalım tff verecek mi

0|1
    0|0
    • O kısıtlı futbol bilginle kalkmış benle tartışmaya giriyorsun dünkü pozisyon net penaltı bunu kimse tartışmıyor bile sanırım Mersin kalecisi mağlubiyetin verdiği acıyla öyle amatörce bir konuşma yapmış eminim o da pişmandir yaptığı açıklamadan dün 2 net penaltimiz daha verilmedi sen bize laf atacağina kendi takımına bak haksız yere aldığınız penaltıları ofsayttan attığınız golleri Emrenin bitmek bilmeyen küfürleri Sneijderin size sağli sollu taktığı maçta bize attığınız golü hatırlıyorsun dimi? O zaman konuşuyormuydun sen şimdide kalkmış bize laf yetiştirmeye çalışıyorsun

• Bir yanlışlik oldu yukardaki güncellemem aslında sana verdiğim bur cevaptir

• Ayrica Meireles ne cezası almış onu araştirda gel bana

• Adam olmadigi icin sozunde duracagini da sanmiyorum.

0|1
    0|0
  • Anca laf yapar. Kaleciliğine gözlük kullanarak devam etse daha çok iyi olacak...

0|1
    1|0
  • Sergen Yalçın : Dun Galatasaray Fenerbahçe'ye hakem yardımi almadan nasil mac kazanilir onu gösterdi. Tebrik ediyorum Galatasaray'ı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Para tatlıdır bu ülkede başbakan bile ne sözler verdi de yapamadı ama istifa etmedi yarin herkes unutur

1|0
    0|0
    • Başbakan istifayı bırak utanmadan bide cumhurbaşkanı oldu yalandan yemin etti

• Öyle karaktersizler bırakmazlar.

0|1
    0|0
  • G. Saray'ın dün bir penaltısı vardı o da verildi zaten..

Diğer iki tartışmalı pozisyonda adamların eli vücuduna yapışıktı, kaldı ki 2 pozisyonda da ele net şekilde çarpmadı top. Çarpmış olsa da el vücuda yapışıkken penaltı olmaz, bunu bilmek için hakem olmaya gerek yok ;)

Burak Yılmaz'ınki penaltıydı, onu da verdi zaten hakem.

0|1
    0|0
    • Burakin bir poziyonu daha var o daha net penaltiydi adam eliyle voleybol oynuyor resmen

• Servet Çetin'in eline değdiğini gördüm bir pozisyonda, bir de Sneijder'in frikiğinden sonra birisine çarptı top, ilk yarıda oldu bunlar..
      Senin dediğin pozisyonu görmedim herhalde

• Gs dan başka adam aramam. Hiçbirşey yokmuş gibi devam eder. Ama suç bizim, adam kendini yere atıyor diye bir taraflarımızı yırttık. Al şimdide millet penaltı çalmıyor bütün suç bizim.

Ama Nihat adamsa bırakır. O Teknik direktörleride kimse adını unuttum çıkar adam gibi özrünü dilesin. 4 penaltı pozisyonu birde utanmadan kendini attı deyip, fener sorulduğunda biz öyle şeylerle uğraşmayız deyip röportajı kesiyor. Çok adamlar ya.

0|1
    1|0
  • Mersin itmanyurdunun bize yaptıklarını da unutmadık gün gelir hesap döner..

0|0
    1|0
  • Vahap beyaz ahmet çakar nokta nokta galatasaray

0|0
    0|0
Yükleniyor...