Kapat

Kick boks yapıyorum ama bilginize ihtiyacım var?

Bacağıma oklava ile vuruyorum alışsın darbelere diye sizce işe yarar mı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İse yarar , etler sıkı olur zayıf ama güçlü olursun. Ayrıca hafiflersin , hizlanirsin.

0|0
    0|0
    • siz nerden biliyorsunuz sizde yaptınız mı yoksa arkadaşlarınızdan mı gördünüz? :) eğer cidden öyle olacağım kesinse hergün yapıcam gereksizse hiç yapmıycam, ama kavallara falan bir vuruyorum bir üzerinde hamur açar gibi gezdiriyorum çok fena ağrıtıyor :D low kick vurulan yerede oklavayla vurunca fazla bişe hissetmiyorum uyuştuğundan vura vura :D

• Sağol kardeşim , başarılar dilerim sporda.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Ağabeyim de yapıyordu ama bana kalırsa o canınızı acıtmaktan başka bir şeye yaramaz.
    Kum torbalarına vurmanız, onun üzerinde çalışmanız daha iyi.

0|1
    0|0
    • kum torbasına vururken bile ağrıyor bacağım ondan alışsın diye yapıyorum zaten , hani alışsa belki normalde ağrımaz diye , ağabeyin alışmışmı darbelere?

• yorum için teşekkürler

• Rica ederim. Mutlu günler.

• Bende yapiyorum ama oklava degilde kum torbasi denesenn

0|1
    0|0
    • benim gittiğim Muay thai bölümünde kum torbası yok malesef havaya atıyoruz tekmeyi

• ee ne dedi hocanız? :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Zarar verirsin liflere.

0|0
    0|0
  • Kaval kemiğine vurcaksın kardes yavas yavas ordaki hücreler ölücek ve acımamaya baslıcak tabi bunun için 5 6 ay calışman lazım

0|0
    0|0
    • bişey sorucam benim kaval kemiğine bu aralar vuramıyorum, çünkü sert nesnelere orta hızda vurarak bacağımı alıştırmaya çalıştırdığımdan çok morardı , morarması normalmi? yani hücreler öldüğünden mi oluyor yoksa boş yere mi morarıyor? 1 ayda etkili sonuç veremezmi ya?

• Kan ayarlarda toplanmasın diye yoksa şişer ayaklarında bacaklarında bn tesekkur ederim

• peki tekrardan teşekkürler

• Sinirleri öldürmek için iyi bir yöntem ama fazla abartma. Bende yapıyorum onu

0|0
    0|0
    • sinirler ölmüyormuş aslında kemiklerimiz balık pulu gibi oluyormuş kalsiyumla güçleniyormuş ne kadar süreyle yapıyorsunuz ve yararını gördünüz mü?

• çok haklısınız arada bir yemek iyi oluyor :D

• hem alışmam lazım zaten alışınca o zaman korku gider kesin

• Olabilir de kum torbasına ya da ayaklı kum torbasına vur sürekli o da işe yarıyo

0|0
    0|0
  • kabuklu çama tekme at

0|0
    0|0
Yükleniyor...