Aldatıldığınızı öğrendiniz, ilk tepkiniz ne olur?

Diyelim ki sevgiliniz,nişanlınız ya da eşiniz sizi aldatıyor..

Telefonunu kurcalarken bir mesaj gördünüz..

Bu durumda naparsınız ?

• Hemen gidip bağırıp çağırıp ayrılırım.
    33% (24)21% (13)27% (37)Oy Ver
  • Hiçbirşey çaktırmam .. Belli bir zamanda onları basarım .
    23% (17)29% (18)26% (35)Oy Ver
  • İntikam alırım .
    19% (14)21% (13)20% (27)Oy Ver
  • Beni aldattığı kişiyi döverim.
    3% (2)13% (8)7% (10)Oy Ver
  • Banane ne yapıyorsa yapsın .
    22% (16)16% (10)20% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
İnşallah başınıza gelmez . :)

1|2
38|55

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 54

• vayy be benden hızlı cıkmış diyip, tebrik ederdim..

5|2
    1|1
  • Aldatildigimi ilk ogrendigimde kendimi hemen birakivermedim. Sessiz sakin bir kose de adami merak ettim. Kimdir? Benden daha mi iyi? Daha mi hak Eden vs diye. Kim oldugunu ogrendigimde sonuc benim acimdan iyiydi. Adam aslinda kendini bambaska biri olarak tanismisti eski sevgilime. Ama aslindan olmak istedigi kisinin cok zittinda biriydi. Eski sevgilime herhangi bir ceza kesmedim, sadece icimdekileri soyledim. Zaten cezasini bulmustu. Adam psikopatin tekiydi. Sessizce sehirden ayrildim. En son beni aradiginda en ufak seyde dovdugunden falan bahsetti. Eden bulur ne diyeyim.

0|2
    0|0
  • MESAJI YANLIŞ ANLAMA İHTİMALİNİ DÜŞÜNEREK KENDİSİNE BU DURUMU AÇIKLAMASINI SOYLERIM. EĞER ÖYLEYSE HİÇBİRŞEY YAPMAM .ÇÜNKİ KARŞIMDAKI KİŞİLİKSİZ BİRİ Kİ BENİ ALDATMIŞ BU DURUMDA ONUN SEVİYESİNE DÜŞMEM VE TERK EDERİM

0|0
    1|0
  • Bunları hak edecek ne hata yaptığımı düşünürdüm.. İtiraf etmesini isterdim.. Yanlış anlamış olmak için dua ederdim. Ayrılık zor ama aldatılmak çok düşükçe...

1|0
    0|0
  • boşarım garıyı vallaaa , eğer ben yaptıysam hemen çamura yatarım

1|0
    0|1
  • Kalbini vuracağım noktayı seçerdim sonra elimdeki en muhteşem silahla vururdum. ( :

0|0
    0|0
  • Taslaklara kaydederim...kapıyı açar giderim :)))

1|0
    0|0
  • sana kızmadım,ağzıma çıçıyım ki seni adam bilip bi, b ok sanıp değerli zamanımı sana ayırdığım için.ama sana teşekkür etmek istiyorum beni erken uyardığın için,artık nezaman tuvalete gitsem hep sen aklıma geleceksin:)buda sana kıyağım olsun unutulmadığını bil yani:)

0|0
    0|0
  • Çürük bina gibi yıkılırım.Ve ne hali varsa görsün o...pu derim :)

1|0
    0|0
  • tepki vermem yol veririm :)

1|0
    0|0
  • A. diyorum

1|0
    0|0
  • intikam ama çaktırmadan

1|0
    0|0
  • suç üstü yaparım rezil ederim artık o anki psikoloji le elden ne gelirse beni aldattığı kişiye daha çok eziyet ederim ama bıcak ile yaralar acıp üstüne tuz basmak gibi mesela yada ormanlık alana götüreceksin bağlayacaksın ağaca süreceksin balı cinsel organa bırakacaksın orada

0|0
    0|0
  • emin olmaya çalışırım.

gerçekten aldatıyorsa, bu onu son görüşüm olur. aldatmanın telafisi olmaz bende

0|0
    0|0
  • Oyşhh kıyamam, kimseyi sevmem aşık olmam, ama arkadaşlarım olur.

0|0
    0|0
  • çiçek sana ne kadar çok talep var yaa , herkes tanışmak istiyor senle , resimde fazla belli olmuyor ama benim göremediğim ne görüyorlar sende ...

0|0
    0|0
  • Öldürürüm.

0|0
    1|0
  • şimdi bak sevgili , nişanlı , eş başka kavramlar , hepsinde farklı sonuçlar doğar .

0|0
    1|1
  • beni aldatanıda aldattığı kişiyide iyi bi üzerim doğduğuna pişman ederim bırakırım. madem içinde pislik var aldatmaya gerek yokki ayrıl ne halin varsa gör

0|0
    0|0
  • Hiçbişe akısına bırakırım o an sakin düşünür ve bir plan yaparım onlara öyle bişey yaparımki hem düşürdükleri duruma düşürür hemde öyle acı cektiririmki nasıl bi acı olduğunuda anlasınlar.

0|0
    0|0
  • İntikaaaam!

0|0
    0|0
  • Diğeriyle başarılar der giderim. Hiç uğraşamam kavgayla, bağırmayla.

0|0
    0|0
    • ne kadar geniş bu senin karınsa da mı

• Bunu yapan biri o dakikadan itibaren benim hiç bir şeyim olamayacağı için sıkıntı yok.

Genişlikle ne alakası var, siz hala geride kalan erkeklik kafa yapısı ile bunu soruyor olmalısınız. Sen ne yapardın bu durumda, bağırır mısın? Döver misin? Bunları yapmak geniş olmanın önüne geçecekse ben geniş olmaya devam ediyorum.

• aldatılmak hiçbir insan için kabul edilebilecek veya hazmedilecek bir şey değildir bir yanlıştır ve kabullenilirse yeni yanlışları doğurur ve aldatılan kişi ile ilişkilerin kesilmesi gerekir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • başıma gelmedi ama geldiğinde hiç bozuntuya vermeden intikam planlarını çizerim

0|0
    0|0
  • o anki duruma bağlı

0|0
    0|0
  • Önce açıklama yapmasını isterim. Geçerli bi açıklama yaparsa 1 şans daha veririm. Ama kekelerse, kem küm ederse konuşurken "ilk ve tek olduğumu sanıyordum" der çeker giderdim.

0|0
    0|0
    • İhanet affedilmez bence

• Geçerli bi açıklamadan kastım şu. "Telefon arkadaşımdydı, sevgilisiyle mesajlaşmıs silmeyi unutmş mesajları" der. Bende arkadaşını ararım. Aynı açıklamayı yaparsa affederim. Ama inkar ederse biter.

• Birinin kızlığını öbürunun erkekliğini bozarım

0|0
    4|0
  • En güzel etki tepkisizliktir.

0|0
    0|0
  • Sevgilim aldatırsa bişey demem çünkü bende onu aldatıyorum , eşim yaparsa oda çok zor ince eleyip sık dokuyacağım birisiyle evlenicem yılların tecrübleri var bende , seçtiğim beni aldatamaz

0|0
    0|0
  • Beylik silahım nerede... :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 38

• donar kalırım bi süre, sonrada ağlama krizine girip saldırırım tahminimce

1|0
    0|0
  • önce hiçbir şey çaktırmam belli bir zamanda onları basarım. basınca beni aldattığı kişiyi döverim. dövdükten sonra bağırır çağırır ayrılırım. son olarak bi şekilde intikam alırım. gerisi beni ilgilendirmez.

1|0
    0|0
  • Ayrılırım ne yapıcam hatta süründürüp öyle ayrılabilirim o anki ruh halime bağlı dua etsin iyimser zamanlarım olsun yoksa pişman ederim onu yaşadığına :))

1|0
    0|0
  • nerde nan satır kol,bacak ya da başka bi şeyler kesmeden bırakmam :@

1|1
    0|0
  • sessizce cekip gittim.

0|0
    0|0
  • mutluluklar

0|0
    0|0
  • Bana bir daha ulaşamamasını sağlayıp. İntikam almadan da bırakmam.

1|0
    0|0
  • bizzat yakın arkadasım yine yakın arkadsıma sevgilimle öpüştüğünü anlatırken duydum... ilk dısarı cıktım ağladım sonra yanlarına gttm arkdsmla konustğmu o yuzdn ağldmı söyldm falan tabi kız anldı duyup öğrendiğimi o ökzü cagrdı en büyük hatam karsısında ağlamaktı.. ağlarken herseyi suratna vurdum veee ağladımm vs.vs... eee hayat güzel değil mi?

0|0
    0|0
  • Bu sorunuz kapsamli olmus,sevgili baska,nisanli baska hele ki es bambaskadir...kararlari da ayri ayri verilir...

0|0
    0|0
    • Sevgilin varsa ona göre cevap verirsin .. Ya da evliysen ona göre. .

• zaafım olan birisi var. o yaparsa geberinceye kadar susarım ve içime kapanırım. ama başkası çok sorun olmaz o kadar. ayrılırım ama en azından :D

0|0
    0|0
  • başka bir şekilde öğrendim, uzağımdaydı aradım böyle böyle mi diye sordum... yine olsa yine aynı şeyi yaparım sanırım.

0|0
    0|0
  • Onun ümügünü keseriiim.

0|0
    0|0
  • B-C karışımı bir şey çıkar ortaya :)

0|0
    0|0
  • hiç birşey yapmam.susarım

0|0
    0|0
  • önce bişey çaktırmam bi zaman sonra onları basıp intikam alırım

0|0
    0|0
  • O mesajı annesine babasına gösteriririm oğlunuzdan bu sebepten ötürü ayrılıyorum bana layık değil kendisine hayatta başarılar derim çeker giderim. Oğlunu muhattap almam o dakikadan sonra.

0|0
    0|0
  • sevgilimse sessiz sakin ayrılırım ama olur da ilerde kocam aldatırsa ve pişman olursa aynısını ben ona yaparım.aldatırım ve beni affetmesini isterim.umursamıyosa pişman falan değilse o günaha girmeye gerek yok ertesi gün davayı açarım

0|0
    0|0
  • telefonu çöpe atarım.giysilerini parçalarım kapının önüne koyarım.bunları yaparken de tek kelime etmem.

0|0
    0|0
  • ederim ağzına

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Hicbisey yapmam, ceker giderim Ne hali varsa gorsun, bi kelimeme bile degmez bu durumda

0|0
    0|0
  • Ilk tepkim, malum şahsın poposuna 36 numara ayakkabı izi olur.

0|1
    0|0
  • Yaptığına yapacağına pişman eden laflar eder sonra da asla konuşmam.

0|0
    0|0
  • o ofkeyle ne yapacağımı bende bilmiyoum:)

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • 2 defa aldatildim 2sinde de nasil tepki verdigimi hic hatirlamiyorum.

0|0
    0|0
  • Eğer eşimse bunu yapan hayatını bitiririm

0|0
    0|0
  • Bu aşk burada biter ve ben çekip giderim...

0|0
    0|0
  • E.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8
Yükleniyor...