İzmir'de Liverpool forması satan mağaza ya da bildiğiniz bir yer varmıı?

Bilen varsa lütfen söylesin netten almak istemiyorum yardımcı olun ya

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu sormak için mi üye oldun? İzmirde isportadan alırsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Liverpool'u mu destekliceksin? Git destekle gavur tohumu

0|3
    0|0
    • Yıllardır liverpool'yum ben tottenham maçlarında vs. Gayet güzel şekilde destekledim ha beşiktaşlılarıda kızdırma niyetim yok öyle atlama hemen

• bazen uyuzluk yapıp liverpoolla ilgili Beşiktaşlılara takılsamda yaptığını hoş bulmuyorum ligde beşiktaşı sevmem ama avrupada ülke puanımız önemli destek vereceğin takımı bir kez daha düşün ve budala olma

0|1
    0|0
    • Ben liverpool taraftarıyım yıllardır destekliyorum kendimi bildim bileli, liverpool kurasından önce de beşiktaşı destekledim avrupa arenasında ama şimdi lfc desteklemek zorundayım bu kadar basit, yine de kuradan beşiktaş çıksada türk takımı sonuçta çıksa sevinirim ama dediğim gibi lfc destekliyorum ve beşiktaşlıları kışkırtma gibi niyetim yok sadece formayı nerde bulabileceğimi sordum yazdan beri bulmaya çalışıyorum belki burada bilen vardır diye sordum ve aldığım cevaplar tek düşenceye çevrilmiş kimseyi kışkırtmaya çalışmıyorum veya kızdırmaya

• gaziemir optimum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• En ünlü caddesinde vardır.

0|0
    0|0
  • galatasaray veya fenerbahçelilerle bir sorunum yok ama senin gibi o* çocukları sinirimi bozuyorlar biz orda Türkiyeyi temsil ediyoruz ne bu saçmalığın? söyle bakalım şikebahçelimisin 4saraylımı :)

0|0
    0|0
    • Ülkenin takımlarına davranışından belli çok güzel temsil ediyosun beşiktaşın geride kalan maçlarında iyi destekledim ama liverpool taraftarıyım lfc için desteklicem

• süperligde taraf tutmak ayrı ulusal turnuvalarda taraf tutmak ayrı acaba manchester united lı taraftarlarda böyle döneklik yapıp beşiktaşı destekliyorlarmı

• Kaldır aslanım kaldır

• Türk olmayan birine göre, türkçen oldukça iyi.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş Liverpool maçınamı gidicen yoksa :D ahah

0|0
    0|0
  • Barçın spor, Yalı spor, Sporthink gibi mağazalarda bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bilerek mi soruyorsun bunu

0|0
    0|0
    • Ya hayır kardeşim bir türlü bulamadım formayı yanlış anlama lütfen

Yükleniyor...