Şuanda ki vücudumun görünüşü iyimi kötümü?

http://i.hizliresim.com/z2YE8D.jpg

Birkaç aydır evde kas çalışıyorum (kollar hariç) ve bu hale geldi sizce şuanda nasıl?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Pek anlamam ama evde çalışmaya göre oldukça iyi gibi.

0|1
    0|0
  • En önemlisi de kollar

0|1
    0|0
    • bir ara dambıl almayı düşünüyorum artık kolların genişlemesi lazım kollarım kaslı ama zayıf ince kilo alarak çalışıcam :)

• Kollar ve omuz geliştirmeye bak
    Kendi görüşüm tabi ama ben sixpackli erkek sevmem hele zayıfsa...

1|1
    0|0
    • Bende saten yakında dambıl alıp kilo alarak kolları genişletmeye bakıcam :) boyum 182 kilom 60 düşün yani

Erkekler Ne Diyor 9

• İyi ama daha fazla mekik ve omuzlarını calistir kolarındada bikeps lerin zayıf kuvetlendir

0|1
    0|0
  • valla helal olsun gerçekten evde çalıştıysan bayağı iyi

0|1
    0|0
  • göğüs, kol, omuz daha bir şey olmamış daha erkende yaniii hemen karına girme bunun için diyete sokarsan kendini hemen büyüyemezsinnn spor salonuna git evde bir yere kadar yaparsın

0|0
    0|0
    • Yazın gitmeyi düşünüyorum yaza kadar evde böyle devam edeceğim herhalde şuanda sadece mekik şınav, barfiks, biceps, karın kası için bazı haraketler var onları 2-3dk boyunca yapıyorum ayakları dimdik havada tutmak v. b gibi

• yanlış yapıyorsun evde olmaz bu iş ağırlık çalışmadanda olmaz

• Protein alman şart yoksa bir tık daha yukarısını göremezsin :D.

0|1
    0|0
  • kollar zayıf

0|0
    0|0
  • dostum sen kas çalışmamışsın öldürmüşsün, beslenmen çok zayıf daha az çalış daha çok beslen ve dinlen, amacın neyse ona göre çalış.

0|0
    0|0
    • s3.favim.com/.../...andet-hot-Favim.com-321520.jpg İdolüm bu adam yani Cam Giganted.

• Şuanda bende zayıf olduğumu biliyorum boyum 182 kilom 60 , 18yaşındayım daha ne yapacağım hakkında bilgim yok çalışıyorum işte göğüs adonis karın kası kanatlar sırt felan olarak bir foruma kaydolup oradan yardım alıcam örneğin bodyforumtr gibi v. b :)

• evde bu vücudu yapman zor değil beslenme beslenme beslenme,+ bir iki supplement takviyesi yaparsan daha iyi olursun dostum.

• Göğüsler kötü karın kasi yok berbat kolla omuzda yok dostm kızma ama gerçek bu ;)

0|0
    0|0
    • Olum yerden yere vurdun l*n :D daha yeni başladık dur şunun şurasında ne kadar ilerledik ki genede görüşün için eyvallah

• İşte hepsi iyi desem çalışmayı birakir yeter bu kadar dersin çalış doru. düzgün adam gibi fizik yap ;)

• adonis karın güzel biraz göğüs çalış çok önemli.

0|0
    0|0
  • İyi biraz kol omuz göğüs kas on numara olur bendede adonis var karın kası yok daha ama yağsız karnım 8 aydır çalışmıyorum başlıycam yakında 3 aya senin gibi yaparım heralde:)

0|0
    0|0
    • Adonis çok güzel duruyor bide yazın damar çıkıyor kenarlardan ortadan felan iyi duruyor :D

• Six pack de fena ama en çok göğüs kol ve omuz gerekli bence o zaman bir başka oluyo:)

Yükleniyor...