Kör olmak mi nankör olmak mi gerekir?

Dun oynanan mersin galatasaray macinda mersin kalecisi nihat burak yilmazin pozisyonuna 1 kisi ciksin penalti desin futbolu birakacagim demis. Ona burdan diyorumki eger adam isen o eldivenleri bugun cikaracaksin. O pozisyona penalti degil demek insanin 100 milyon kafayla yorum yapmasi demek var mı o pozisyona penalti degildi diyebilen? Gercek vijdanli tarafsiz taraftarlar?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Birazcık vicdanınız olsa melo selçuğun hamitin kırmızı yemesi gerektiğini söylerdiniz hamit ayağa müdale ediyor direk hakemin önünde melo atılmak için neler yaptı yine atılmadı eğer bunlar atılsaydı ne bu penaltı olurdu nede 3-2 yapardınız maçı 2 defa izledim siz taraflı olduğunuz için takımınıza toz kondurmazsınız tabi normaldir
    Hala hakeme laf atın adam doğruları söylemiş burak yılmaz emek hırsızıdır her maçta kendini yere atıyor bunu artık kabul edin eninim videolarınıda izlemişsinizdir hırsız sizden gidince gerçeği dersiniz anca

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Kimse bu kadar para kazandığı mesleği bırakmaz hakli değilse bile özür diler geçer milletin imani para olmuş

0|0
    0|0
    • Haklisin ya dogruya dogru yani degilse degil deriz o kadar da degil ama göre göre olan penaltiya degil demekte hangi kafanin işi anlamiyorum

• penaltı. ancak 18 metreden canerin olmayan l*n kelimesini duyan Aydınus melonun ikinci sarısını ve selçuk inanın kırmızısını göremiyor. Allah gözlerinden alıp kulaklarına vermiş

1|0
    0|0
    • Selcugun hareketi bence sariydi melonun kirmizi kartlik bise yaptigini gormedim versin abi gordugunu versin servetin ettigi kurude versin biragin itekledi diye vermedigi penaltiyida versin Türk hakemlerine guven falan kalmadi

• ona penaltı değil diyene söverim

0|0
    0|0
Yükleniyor...