Burak Yılmaz emek hırsızı mı?

En başta söyleyim mersin maçını izlemedim. Verilmeyen veya verilen penaltilarla ilgili bir yorumum yok Burak Yilmazin daha önce de tartisilan pozisyonlari vardi sadece mersin kalecisi Nihatin bir açiklamasi var bununla ilgili görüşlerinizi merak ediyorum.

Nihat:Ben topa çıkıyorum, tamam topa dokunamıyorum ama Burak bana çarpıyor. Her zamanki gibi kendisini yere atıyor. Bunu bütün Türkiye biliyor. Sabri abi penaltı değil diyor pozisyona. Haklısın Nihat penaltı değil diyor, Burak da arkadan gülüyor. Ben buradan Burak Yılmaz'a hakkımı helal etmiyorum.

Güncellemeler:
Şu ana kadar cevaplardan ortaya çıkan tablo. Mersin maçında ki pozisyon net olarak penaltı Burak Yılmaz profosyenelliğini kulanarak penaltiyi almiş. Ama başka bir sonuçta Burak Yilmaz'a emek hirsiziliği sıfatı yapişmiş ben dahil böyle düşünen arakadaşlar var.

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş burağı zerre kadar sevmem ve kesinlikle penaltı çünkü topu o an kurtarmış ve kaleci önünde engel oluyor...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Burak yılmaz emek hırsızıdır herkez ona hırsız der herkez biliyor zaten her maçta kendini yere attı bu maçtada yine attı
    Kaleci nihat bile diyor adı çıkmış adamın herkez burak yılmaz konusunda hem fikir en komiğidr daha 1 ay önce burak yılmaz defol git diyenler şimdi savunuyor bu ne yüzsüzlük !
    Gökhan gönül kendini bir kere attıı diye ondada atmadı onu düşüren kişi ben dokundum demişti bütün galatasaraylılar emek hırsızı gökhan gönül dedi sen bizim futbolcumuza emek hırsızı diyorsan sen kendi futbolcunada diyeceksin üstelik o hırsız her maçta yapıyor bunu

0|1
    0|0
  • Izlemedigin mac ve pozisyon hakkinda yorum yapma o halde

0|0
    0|0
    • Bir yorum yapmadim zaten soru sordum.

• Sorunun basligini ve yazdiklarini oku bakalim sacma olan neymis

• Haklisin aslinda sana cevap vermek bile gereksizdi.

• Pozisyon 100% 100 penaltı, kaleci gözlük taksa iyi olacakmış.. Burakın gülme olayı da farklı, penaltı kazanmışız tabiki sevincek..

0|0
    0|0
  • adamın adı çıkacağına canı çıksın derler ya hani Burak bunları kafasına takmıyor önemli olan o emenike atıyor gökhanda burak yılmazın adı çıkmış dokuza inmez sekize

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu pozizyon penaltı değilse daha hiçbir pozizyon değldir %100 değil %1000 penaltı. Kaleci çıkıyor ve topa müdale edemiyor Burağa ediyor bunun adı net penaltıdır daha verilmeyenleride sölemiyorum. Geçmiş yıllarda yaptımı yaptı ama bu sene ne emek hırsızlığı var adamın? Hele Mersin kalecisi hakkını helal etmiyomuş komik penaltının ağa babası. Gelelim Sabriye pozizyona uzaktı sadece kaleciyi sakinleştirmek için konuştu onunla tm olmasa bile sakin ol demiştir Burak ise penaltı kazandığı için gülüyordu seviniyordu olayları nerelere çekiyolar gerçekten hatta gitti kendi kalesine gol atan Mersinliyi ilk Burak teselli etti.

1|1
    0|0
  • Gs den önce de kendini yere atarak emek çalardı ama inonudeki maçtan sonra emek hırsızlığıni tescilledi Arifin veliahtı

0|1
    0|0
    • Son maçtaki pen değil mi peki

• Sizin maçta attı diye emek hırsızı demek yanlış kardeş oğuzhan hatırlıyorsan melo tukurdu diyerekten kırmızı yedirmisti buda emek hırsızlığıdir mesela

• Şu at gözlüğüdür.
    Emek hırsızlığı ile profesyonellik başkadır. Adam topu kurtarıyor, burak da kaçmayıp penaltıyı alıyor. Bu profesyonelliktir.

Emek hırsızlığı ise, telefonda futbolcuların menajerleriyle konuşup, para yollamaktır. Futbolcuya binlerce euro değerinde at yollamaktır. Tarlaları sürmektir. Karşı çıktığı tayyibe bir anda kanka olmaktır. Bazı takımlar avrupada arayı açmasın diye 5+0+3 kuralı getirmektir. Uefanın uygun bulduğu cezaları her ne pahasına olursa olsun uygulamamaktır.

Şimdi bana şu takımın taraftarlarından biri çıkıp da burak emek hırsızı hede hödö etmesin. Kişi kendisinden bilir işi sonuçta.

0|0
    0|0
  • Ya bir bos muhabbet yapmasin ozurrlu 100 100penalti futbodan paralari goturuolar kural bolmiolar burak yilmaz tartismasiz ligdeki en iyi yerli forvettir insanlar prof olunca emek hirsizimi olucak tabi kovalicak penaltiyi hakemin istunde baski kurcak

1|1
    0|0
  • Top nerde Burak nerde öncellikle vicdansız herif derler adama.(kaleciye)
    Helal etmezse etmesin.
    Snde bilip bilmeden soru açma kardeşim önce bir pozisyonu izle sonra gel burada soru sor.

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe li demek adaletli demektir

• Sadece bizim maçta attığı için demedim dikkat ettiysen gs den önce de bu adam devamlı kendini yere atardı TS deyken de çok sövmüşümbür

• Adama top 10 yapmişlar kendini atmasindan ne sadece bizim maçı.

• burak Yılmaz ın emek hırsızı olduğu doğru ama o pozisyon penaltı.

0|2
    0|0
    • bir fenerli bile diyorsa bunu soran bence susmalsıın

• burak Yılmaz emek hırsızı mı dedin evet emek hırsızı dedim

• Senle ilgili bir sorun yok kardeş, sen fikrini belirttin. Ben öteki arkadaşa cevap verdim.

• Arif Erdem'den sonra gelmiş geçmiş en büyük emek hırsızıdır..

0|2
    1|1
    • adamsın l*n yazacağımı yazmışsın abi bunların sülalesi soyu sopu hırsız

• Zalimin emek hırsızı varsa, bizimde ilahi adalete olan inancımız var. Bir gün kendisini atar, ters düşer, sakatlanır , işte o zaman vicdanlar rahatlar.

• Gerizekali kaleci auta giden topa yatarak mudahale yapti topa dokunamadi burakta oenaltiya gidiyordu penalti oldu. Penalti kesinlijle ama kalecinin malligi

0|1
    0|0
  • Evet öyle bilmeyende yoktur zaten

0|0
    0|0
  • penalti degil burak atiyor kendini yere

0|1
    0|0
  • O değilde kaleciye baya güldüm. La Burak zaten topu kurtarmis sende topa cikip mudahale edemedin.

0|0
    0|0
  • Burak yılmaz, önceden çok kendini yere atıyordu hemde fazlasıyla. Ama artık öyle değil, dünki nihatın pozisyonunda kesinlikle penaltıydı. Ayrıca 2 tane daha penaltı vardı ve vermediler. Nedense bize verilmiyor zaten

0|1
    0|0
Yükleniyor...