Uzun zamandır fitness, bodybuıldıng yapanların yeni başlayanlara tavsiyeleri?

Fittness'a başlayalı 1.5 ay oldu ve biliyorumki benden daha tecrübeli arkadaşlar da vardır. Boyum 1.83 kilom 65. Kilo alıp, hacim yapmak istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ilk iş olarak beslenmeyi ayarlamaya çalış zaten bu süreç baya bir zaman alıyor benimde 6 ay oldu yapalı 1 ay ara verdim sadece yavaş yavaş oturuyor zaten herşeyi ayarlamaya çalıştığında toz'adır aminoasitedir kreatin bcaa cart curt başlama ilk 6 ay derim çünkü 6 ay vücut çabuk gelişir bunun aksini kimse söyleyemez proteini kilo başına 1.3-1.5. 2 gr şeklinde almaya çalışmayla başla karblarda önemlidir oldukça özellikle antrenman günleri tamamen proteinin de fazla gelişim gibi bişey yapıcağı yok fazlası depo edilir yağ olarak. Yağların da tekli doymamış yağ ve çoklu doymamış yağ olanları tercih et zeytinyağı badem fındık ceviz omega 3 yağları barındırır ve testosteron seviyesini arttırırlar buda bizim için çok önemli düzenli yaparsan herşeyini zaten eneğinin karşılığını alırsın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence en önemli kısmı söylemek istiyorum. Salonunuzda suplament satılıyorsa beslenme üzerine salondaki hocalardan yardım isteme. Ne yazık ki birçok salonda kar amaçlı ilk başta destek ürünlerine yönlendiriliyor spor severler.3-4 aydan önce bu ürünlere ihtiyacın olmaz. Adı üzerinde DESTEK. Düzenli uyku ve antrenmanla istediğin derecelere ulaşabilirsin.

0|0
    0|0
  • Tavuk, yumurta ve et ürünleri ye bol bol.

0|0
    0|0
  • Tavuk, yumuta, proten tozu, pilav, patates. Düzenli uyku, düzenli çalışma programı. 77 ayda 75 kilo ol sabit kal

0|0
    0|0
    • İlk ay bir kilo alabildim. Sence gainer kullanmalı mıyım?

• Kullandın mı? Yağlanma yaptıgını söylüyorlar. Günlük fazladan kaç kalori sağlıklıdır?

• Usta seninn yapında birisi için min günde 3000 kalori

• dostum tecrübelerini kendin edinmen lazım, ilk en az 6 ayın kaslarını kullanmayı öğrenmek ve beslenmeyi az çok oturtmakla geçer, paran varsa prof bir salona git yoksa internetten aylarca araştırma yapman lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...