Karıncalardan kurtulma yollarını nelerdir?

Arkadaşlar karıncalardan kurtulma yollarını nelerdir? Evde mutfağa çok büyük bir koloni yuva yaptı geçen seneden bu yana ama her geçen gün sayıları daha fazla oluyor bir şey unutsam tezgahta anında gelip yemeye başlıyorlar. Artık gına geldi o kadar ilaç kullandım o kadar kapsül alıp koydum yine bana mısın demiyorlar!

Karıncalardan kurtulmak için farklı bir yolu olan var mı?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Limonu yarıdan kes ve lavabonun yanına koy.

Bırak orada çürüsün. O zamana kadar ne karınca kalacak ne dert :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kahve telvesini hiç sevmezler.

0|2
    0|0
    • O zamanda sürekli kahve mi yapacağım? Ne kadar çıkmamalarına engel olur?

• Öğleden sonra bir kahve yapayım bakayım nasıl olacak işe yarayacak mı:) Teşekkürler. +1

• Rica ederim :)

• bir kaçını öldür diğerleri de cenazeye gitsin :D şaka bi yana ilaçlama şirketi çağır

0|0
    0|0
  • karınca ilaci filan al

ddt falan

0|0
    0|0
    • onları kullandım zaten bir sonuç yok limon, kahve şimdi bu tarz şeylere bakacağım.

• Limon suyu dökün çıkan yere. Türk kahvesi koyun yine çıkan yere. Bir de çamaşır suyu ile silin.

0|0
    0|0
  • Öldürmeye çalışma günah :(

Kahve telvesi işe yarıyor.

0|0
    0|0
    • Yoo öldürmüyorum tabi ki ama çok ufak oldukları için arada bir ayağımın altında ezilenler oluyor ister istemez:S

• sivi yag ise yariyomus

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence uzlaşma yoluna git.Günlük bir parça ekmek mutfagın balkonuna koy.yollarını kes.

0|0
    0|0
    • zaten öyle yapıyordum ama yine uslanmıyarlar. Kaju bile koydum vaktinde yalnız kaju koyunca kebap yemiş gibi bayram etmişlerdi:)

• kira kapora filan iste :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...