Bir kızın kesin olarak hoşlandığını nasıl anlarız?

Evet sorum belli Bir kızın senden gerçekten hoşlandığını nasıl anlarsın? Alışılmışın dışında cevap olursa kullanma ihtimalim artar..

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• az önce yazdığım gibi emin olamazsın ama hissedersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kizla karsilastiginda tavirlarindan anlarsin mesela: saclariyla oynamasi artar, seninle "tesadüfen" bulusmalari artar, hatta bazen karsinda sakarligi bile tutabilir =)..iltifat ettiginde kizarmalar, kacamak bakislar...vs gibi seyler iste :)))

0|0
    0|0
    • Ya şimdi kızın karakteri çok farklı.. Aşırı sakin tavırları var bunları belli etmiyecek kadar kendini eğitmiş birisi... Gözleri parlıyordu benimle konuşurken intde araştırırken bunun da bi hoşlantı olduğunu buldum...

• hmm..madem cok sakin biri ve anlasilmiyor - ozaman en basiti (hic ugrasmadan) sormak olur! Hani pat diye benden hoslaniyormusun diye degilde...daha cok - olumlu bakip bakmadigini sorabilirsin - seni nasil buldugunu falan falan ..veya adam akilli cikma teklifi et he ona cesaretin yoksa - baska biriyle cikmayi düsündügüne söyle (girgirina) bakalim tepkisi nasil olacak :) (AMA dikkat et - sonra ellindekini kacirirsin)

• Hmm bilmiyorum kızla pek aşk ws. konulardan konuşmuyoruz. Yani pek birşeyi değiştirmez etkileneceğini sanmıyorum :) Eğer söylesem bile tepkisi canlanıyor gözümün önünde. Sessizleşir benimle bir daha konuşmaz ve artık farklı düşünür. Benim için değil onun için sorun olur. İstediğim şu ikimizde kendi isteklerimiz doğrultusunda birbirimize yakınlaşmamız hiçbir engel olmadan.. Umarım hoşlanır.. Yinede teşekkürler tavsiyeleriniz için

• Nasıl yardımcı olabilirim diye düşündüm ama kızlar biraz zordur bazı erkekler gibi :) Mesela bu kızın yaşına ve nasıl biri olduğuna çevresi bağlı olan davranışlarından anlarsın ;)

0|0
    0|0
  • açık ve net kız utanıyosa yanında, ne diyecegini bilmiyosa, her dediğine şaşkın şaşkın guluyosa seviyodur :)

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir ama o kızla sürekli bi şekilde karşılaşıyorsan bişiler var demektir :)

0|0
    0|0
    • Yan yana oturuyoruz. O teklif etmişti :) Bende kabul ettim.. Ama hemen başlamaz hoşlantısı. Çünkü yeni yeni ısındık birbirimize..

• ben olsam direkt soylerdim

0|0
    0|0
    • Yapabilsem yapardım daha önce ama zaten tam olarak hoşlandığını anladığım zaman yapıcam direk soylücem ama bilemem ne zaman hoşlanacağını benden..

• sana bu soruyu sordurtacak kadar emin bırakmadıysa hoşlanıyordur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...