Kas gelişimi hakkında bilgisi olan?

yaklaşık bir hafta önce spora başladım ve küçüklükten beri narin yetiştim yani çok ağır işlerle uğraşmadım biraz güçsüzüm o yüzden ilk adımı spora başlayarak yaptım ve bundan sonraki adımlarımıda en başından beri doğru yapmak istiyorum beslenme ve egzersizler hakkında bilgi verirseniz size minnettar olurum.. şimdiiden teşekkürler..

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yağdan, şekerden, tuzdan uzak dur.
    Asitli içeceklerden uzak dur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim benim önce omuz ve kol kaslarını geliştir. 2. olarak vicut yağ oranına spor hacana git sor seni iki dakikada hastahaneye götürüp vicudunun yağ ve et oranına bakarlar 10 daka bile sürmüyor 3. olarak ona göre senin beslenme programınıda sana yapar ama kafadan sen yap bana dersen fotorafından anladım kadarı ile ilk olarak sen karbonhidratı kes lif yapan yemekleri ye mesela lif oranı en yüksek besin kaynağı bulgurda mevcut kesinlik ile kas yapmak için birebir dir. eğer bir anda kas yapıp ilerde yaşlandığında derilerinin sarkmasını istiyosan karbonhidrat ağırlıklı spor yap ama adam gibi ince kıvanç tatlı tuğ gibi benim gibi bir fiziğin olsun istiyosan karbonhidratı kes lif ağırlıklı yap. derim ha birde kalsiyuma yüklen. sakın yumurtaydı pirin. plavıyda sakın bu ikisini tüketme kes hayatından tuz ve şekeri de çıkar ama tuzu komple çıkar demiyom yoksa tansiyonun düşer bayılır gidersin biyerde şekeride kesersen bayılır gidersin ara sıra ye yani dengesini vicudunun canının çekti şeylere göre dengele işte. benim önerilerim bunlar.

0|0
    0|0
    • teşekkürler.. aklımda bulunucak önerilerin.

• şu proteinlerin adlarını söylermisin? adama lif lazım zaten arkadaş karbonhidrata ihtiyacı yok patetes yesin? oda toprakdan gelen bir besin. benim kafamı bozuyonuz illle proteinse gitsin adam adam gibi barbunya yesin barbunyada bak ne güzel ette olan her türlü yumurtada olan tüm protein mevcut... ve maliyet daha ucuz daha masrafsz. hemen ineleyeceksiniz ya hı *********

• Muz (1.2 gr)
      Kepek Ekmeği (11 gr)
      Brokoli (4.2 gr)
      Havuç (0.6 gr)
      Tam Yağlı Süt (3.3 gr)
      Makarna (12.5 gr)
      Fıstık Ezmesi (24.9 gr)
      Bezelye (5.9 gr)
      Yulaf (11 gr)
      Patates (2.1 gr)
      Ispanak (2.8 gr)

daha lazımsa sabaha kadar oturur yazarım sana... kardeşim sen eğer bu omer kardeşin dediğine bakarsan ilerde yaşlanıcna etlerin sarkar sen sakın yumurta et yeme karbonhidrat ağırlıklı spor yapma git doktordan yağ oranını ölç adam gibi spor hocana anlat deridni sana en temiz beslenme yöntemini o söyler ama spor hocana tembih et hocam de bak ben ince vicut yapmak istiyom de kıvanç tatlı tuğ gibi de böyle omer kardeşin dedini dinlersen ayı gibi olursun maganda gibi şişer göüslerin falan neyse sen genede sen bilirsin benden demesi.

• halin vaktin yerindeyse, prof bir salona git yoksa istediğin şeyi aylığı 50 tl olan salondan alamazsın, vücut gelişimi ciddi bilgi isteyen birşey beslenme ve uykuyu çok gerektiren bişey, eğer benim okadar param yok diyorsan oturup internetten aylarca araştırma yapman gerek, yok yağ tüketme yok şeker tüketme diyenlere aldırış etme onlar insülinin ne denli bir hormon olduğunu bilmeyen insanlar, durumun varsa prof salona git yoksa otur araştır dostum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...