İltifat olsun diye mi canlı daha güzelsin dersiniz yoksa gerçekden gözünüze öyle geldiği için mi?

Birini sadece resimlerinden gördünüz konuşdünüz ve sonra ilk defa size kamera acdiğında iltifat olsun diyemi böyle canlı daha güzelsin dersiniz yoksa gerçekden gözünüze öyle geldiği için mi dersiniz?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Her gerçek her yerde ve her zaman söylenmez. Bu arada herkesin kendine göre bir güzelliği bulunur. Hem ortamı yumuşatmak içinde o iltifat yapılır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 1.ben çirkin kıza bile çok güzelsin derim.ayıp olmasın diye.centilmen olmak lazım:)

2.bazen gerçekten güzel bi kızda olabiliyor tani.

3.canlı daha güzelsin lafının doğruluk payı var mı bilmiyorum.

4.camda insan daha güzel gözüküyor.gerçek görüntüne fotoğraf daha yakındır.camda kusurlar gözükmez.camda daha güzel gözüküyosun demiş.gerçekte gördüğünde sonra hayal kırıklığına uğramasın cam güzel gösterir.

0|0
    0|0
  • bana hep çirkinsin dediler :/

0|0
    0|0
  • Resme photoshop yaptırıp sonra cam da bir acayipse ikizin mi var diye sorarım :-)

0|0
    0|0
  • evet onun güvenini ve üzülmesini istemediğim için güzelsin denilir. sen çirkinsin denmez. gerçekten çocuk hoşlanırsa buluşalım der.

0|0
    0|0
  • Kamera açan bütün kızları beğeniyorum

msn ekleyin konuşalım: kamera_açan_kızı_beğenen_adam@hotmail.com

0|0
    0|0
  • Asiksam zaten benim icin dunyanin en guzel kizidir :) Asik degilsem durust olurum .

0|0
    0|0
  • Kameradan kimseyle konuşmam panpa

0|0
    0|0
  • Kameradan hiç bir şey belli olmaz üstü taksim altı maksim çok kız gördüm

0|0
    0|0
    • Fizigi bozuk kizlardan bahsediyorsan dicek birseyim yok ben yüz icin söylemisdim

• o an içimden geldiği gıbı soylerım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Güzel görmüştür, güzel demiştir...İltifat olsa fotoğrafda da söyler aynılarını.

0|0
    0|0
Yükleniyor...